PROD MAGI IMPEX SRL
Cifra de afaceri 2025
43,5 mil. lei
Profit net 2025
3,4 mil. lei
Angajați
13
Capitaluri proprii
15,3 mil. lei
Evoluție financiară
18 ani cu bilanț depus, 2008–2025
| 2008 | 10004454 |
|---|---|
| 2009 | 13420116 |
| 2010 | 19386010 |
| 2011 | 22812083 |
| 2012 | 24881158 |
| 2013 | 22609213 |
| 2014 | 17580780 |
| 2015 | 14202149 |
| 2016 | 18663532 |
| 2017 | 21500327 |
| 2018 | 18958195 |
| 2019 | 18314997 |
| 2020 | 18991357 |
| 2021 | 31812839 |
| 2022 | 32524529 |
| 2023 | 33144302 |
| 2024 | 27942703 |
| 2025 | 43451287 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 7,7%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 55,5%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 36,9%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 21,9%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 1,2×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 3,3 mil. lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat alaltăieri
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 18 decembrie 2001
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 0162
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 17.12.2001
- Domiciliu fiscal
- JUD. TIMIȘ, SAT ȘUȘTRA COM. TOPOLOVĂȚU MARE, , NR.242-243, CORP ADMINISTRATIV P+1E
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Căutat la portal.just.ro acum 15 ore
- Dosare
- 14
- Cu termen viitor
- 6
- Ca reclamant / creditor
- 8
- Ca pârât / debitor
- 4
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- UFîncă 2 firme
UZA FLAVIUS VALENTIN
administrator
- UM
UZA MARIUS CONSTANTIN
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.
Activități autorizate
30 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseRev. 3
- 0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanenteRev. 3
- 0130Cultivarea plantelor pentru înmulțireRev. 3
- 0142Creșterea altor bovineRev. 3
- 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 3
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 3
- 0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelorprincipalRev. 3
- 0163Activități după recoltare și pregătirea semințelorRev. 3
Arată toate cele 30 coduriAscunde
- 4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricateRev. 3
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
- 4623Comerț cu ridicata al animalelor viiRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5210DepozităriRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
- 7731Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricoleRev. 3
- 9531Repararea și întreținerea autovehiculelorRev. 3
- 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseRev. 2
- 0141Creșterea bovinelor de lapteRev. 2
- 0142Creșterea altor bovineRev. 2
- 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 2
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
- 0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelorprincipalRev. 2
- 0163Activități după recoltareRev. 2
- 0164Pregătirea semințelorRev. 2
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
- 4623Comerț cu ridicata al animalelor viiRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
- 5210DepozităriRev. 2
- 9609Alte activități de servicii n.c.a.Rev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă