Sari la conținut
ActivăRisc mediuPlătitor de TVARO e-FacturaSRL

SANNIS ON & GI SRL

CUI 15214100 J2003000195037 Mărăcineni, Argeș din 2003 · 23 de ani și 8 luni

4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

2,3 mil. lei

+1,3%

Profit net 2025

13,9 mii lei

marjă 0,6%

Angajați

5

+0,0%

Capitaluri proprii

175 mii lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

01,3 mil.2,5 mil.3,8 mil.5 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
20081446954
20091679289
20101923242
20111774946
20121487017
20131322078
20141573968
20152111203
20162791115
20172916641
20182743061
20192643325
20202563341
20212406461
20222512984
20232594260
20242271395
20252300000

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20252.300.0002.405.1222.378.20313.8965675.458526.0301.026.216175.272
20242.271.3952.281.2682.264.9174.9875769.756643.0301.251.410161.376
20232.594.2602.754.1322.743.7664.08410840.237605.5361.289.384156.389
20222.512.9842.702.0732.695.7394.9039551.020574.185972.900152.305
20212.406.4612.504.3072.502.0351.87010605.299319.138777.035147.402
20202.563.3412.563.9702.559.2074.00111604.929300.249759.646145.532
20192.643.3252.691.0912.683.4456.29511634.682271.659764.810141.531
20182.743.0612.752.7502.778.559-32.29011692.784333.289890.838135.235
20172.916.6412.918.4052.901.95013.69712650.516342.752825.743167.525
20162.791.1152.899.2202.896.5352.20112593.112355.743884.42664.429
20152.111.2032.251.2102.249.4911.41211574.200415.381927.35362.228
20141.573.9681.664.6641.663.53916211564.302399.934903.42160.815
20131.322.0781.504.8811.503.38154512435.116511.156885.61860.654
20121.487.0171.652.9131.650.4121.74611460.259510.665910.81560.109
20111.774.9462.002.9311.998.4303.18611508.901529.312984.73653.477
20101.923.2422.058.2592.049.42992811543.310469.983963.00350.290
20091.679.2891.869.0111.833.67229.6069543.945394.281864.89649.362
20081.446.9541.520.1801.519.3835194497.613301.770779.62719.756

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
0,6%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
1,3%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
85,4%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
7,9%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,51×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
460 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 3 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 1 februarie 2004
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
4636
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 14.02.2003
Domiciliu fiscal
JUD. ARGEȘ, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.475 A

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Căutat la portal.just.ro acum 8 zile

Niciun dosar găsit

Firma nu apare ca parte în dosarele de pe portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • CM

    CONSTANTIN MARIAN IONUȚ

    administrator

  • CM

    CONSTANTIN MIHAI FLORIN

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

29 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 3
  • 4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibileRev. 3
  • 4634Comerț cu ridicata al băuturilorRev. 3
  • 4635Comerț cu ridicata al produselor din tutunRev. 3
  • 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseprincipalRev. 3
  • 4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimenteRev. 3
  • 4638Comerț cu ridicata specializat al altor alimenteRev. 3
  • 4639Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 3
Arată toate cele 29 coduri
  • 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 3
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
  • 4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 3
  • 4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 3
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5630Baruri și alte activități de servire a băuturilorRev. 3
  • 8292Activități de ambalareRev. 3
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
  • 4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibileRev. 2
  • 4634Comerț cu ridicata al băuturilorRev. 2
  • 4635Comerț cu ridicata al produselor din tutunRev. 2
  • 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseprincipalRev. 2
  • 4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimenteRev. 2
  • 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 2
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
  • 4711Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 2
  • 4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 2
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializateRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.