Sari la conținut
ActivăRisc mediuNeplătitor de TVARO e-FacturaSRL

PLURI CONSULTING GRUP SRL

CUI 15766236 J2003001339274 Piatra Neamț, Neamț din 2003 · 23 de ani și 1 lună

8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

0 lei

-100,0%

Pierdere netă 2025

-60,5 mii lei

Angajați

24

+2.300%

Capitaluri proprii

-872 mii lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

0250 mii500 mii750 mii1 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
2008315814
2009409906
2010734332
2011829805
2012705122
2013127400
201459197
201584400
2016—
201712180
20180
20190
2020—
2021—
2022—
2023—
202420000
20250

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
202503.371.9403.432.417-60.47724183.6876.712.9981.575.903-872.222
202420.000430.594409.81619.6181137.0564.597.547958.311-811.745
2023—5.752.9935.730.56318.75823168.9351.127.6841.237.079-831.363
2022—3.556.2493.531.93922.0012741.9383.288.2721.311.029-850.121
2021—2.984.2432.967.48815.0252014.9364.368.1541.331.736-900.564
2020—1.289.7171.287.4432.2741319.5983.284.0071.065.051-915.588
201902.125.9172.253.593-127.6762228.6291.463.2831.065.697-917.862
201802.341.8892.537.360-195.4712050.7534.292.3081.462.223-790.187
201712.180443.850543.843-100.115783.1664.053.731730.551-594.715
2016—23.213196.049-172.8363149.44433.774588.388-494.600
201584.4005.203.5775.361.387-160.34227282.1062.162.6422.457.526-247.405
201459.197133.032246.762-115.50616157.6889.183.3704.140.407-86.577
2013127.400127.448120.5414.129419.602141.438180.07320.967
2012705.122737.637736.866214750.305444.708518.17516.838
2011829.805891.750889.0691.7207134.7491.159.673699.21841.044
2010734.332753.446745.1492.805779.0641.725.196284.61884.693
2009409.906417.055407.2391.4215101.024568.26883.79681.888
2008315.814318.065305.3774.736454.37115.26129.16580.467

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
—
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-100,0%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
22,9%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
—
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
4,26×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
—
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 8 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Nu
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
8569
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 24.09.2003
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMȚ, MUN. PIATRA NEAMȚ, PȚA. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.4, ET.1

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Fonduri europene

8 proiecte cu finanțare UE, 2017–2023

Proiecte
8 (1 ca partener)
Nerambursabil
18,4 mil. lei
Valoare totală (MIPE)
19,2 mil. lei
  • Formare si Ocupare pentru Resurse Umane Motivate - F.O.R.U.M.

    4,5 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 157485· 2023· valoare totală 4,7 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 3

  • Metode inovative de invatare centrate pe elev in afara salii de clasa

    1,7 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 154186· 2022–2023· valoare totală 1,7 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 6

  • Creşterea participării elevilor la educaţie prin masuri integrate si inovative

    1,7 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 153970· 2022–2023· valoare totală 1,7 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 6

  • Masuri integrate pentru cresterea sustenabila a participarii angajatilor din regiunea Nord -Est la FPC

    4,1 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 135409· 2021–2023· valoare totală 4,3 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 6

  • "T. E. M. A. Practica "- Trecere de la Educatie la Munca si Angajare prin Practica

    2,3 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 132966· 2020–2022· valoare totală 2,4 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 6

Toate cele 8 proiecte
  • C.O.P.A. - Consiliere si orientare, practica si angajare!

    2,3 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 130673· 2020–2022· valoare totală 2,4 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 6

  • Formare Sustenabila si de Calitate in Regiunea Nord-Est

    1,9 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 117744· 2018–2019· valoare totală 2 mil. leifinalizatlider de parteneriat

    AP 3

  • Creșterea calității vieții prin măsuri de sprijin socio-economice a Comunității marginalizate Țolici, Comuna Petricani - Neamț

    14,6 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 103049· 2017–2020· valoare totală 14,9 mil. leifinalizatpartener

    AP 4

Sumele nu includ proiectele în care firma e doar partener (valoarea e a întregului proiect). Proiectele sunt potrivite după CUI sau după denumirea exactă, unică în registrul comerțului. Proiectele din programele 2021–2027 și din PNRR nu sunt incluse încă.

Sursa:MIPE, proiecte contractate 2014–2020 (la 31 august 2025)

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

31 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelorRev. 3
  • 5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimenteRev. 3
  • 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 7020Activități de consultanță în afaceri și managementRev. 3
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 3
  • 7311Activități ale agențiilor de publicitateRev. 3
  • 7320Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceRev. 3
Arată toate cele 31 coduri
  • 7810Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncăRev. 3
  • 7820Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umaneRev. 3
  • 8210Activități de secretariat și servicii suportRev. 3
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 3
  • 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 3
  • 8559Alte forme de învățământ n.c.a.Rev. 3
  • 8569Activități de servicii suport pentru învățământprincipalRev. 3
  • 4511Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)Rev. 2
  • 5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimenteRev. 2
  • 6810Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
  • 7022Activități de consultanță pentru afaceri și managementRev. 2
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 2
  • 7311Activități ale agențiilor de publicitateRev. 2
  • 7320Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceRev. 2
  • 7810Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncăRev. 2
  • 7820Activități de contractare, pe baze temporare, a personaluluiRev. 2
  • 7830Servicii de furnizare și management a forței de muncăRev. 2
  • 8219Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariatRev. 2
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 2
  • 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 2
  • 8559Alte forme de învățământ n.c.a.Rev. 2
  • 8560Activități de servicii suport pentru învățământRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.