MOOKY IMPORT EXPORT SRL
Cifra de afaceri 2025
55,5 mii lei
Pierdere netă 2025
-4,8 mii lei
Angajați
1
Capitaluri proprii
53,3 mii lei
Evoluție financiară
18 ani cu bilanț depus, 2008–2025
| 2008 | 2020307 |
|---|---|
| 2009 | 1669691 |
| 2010 | 949887 |
| 2011 | 720811 |
| 2012 | 565529 |
| 2013 | 209927 |
| 2014 | 205452 |
| 2015 | 266441 |
| 2016 | 198774 |
| 2017 | 67365 |
| 2018 | 64307 |
| 2019 | 121022 |
| 2020 | 47000 |
| 2021 | 39000 |
| 2022 | 12000 |
| 2023 | 15824 |
| 2024 | 34454 |
| 2025 | 55462 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- -8,6%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 61,0%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 93,7%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- -9,0%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,1×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 55,5 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 7 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 1 septembrie 2021
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 5611
- Stare la ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 26.09.2016
- Domiciliu fiscal
- JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEȘTI, STR. DEMOCRAȚIEI, NR.14
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- CG
CĂLIN GABRIEL MUGUREL
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
27 coduri CAEN în registrul comerțului
- 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 3
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
- 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
Arată toate cele 27 coduriAscunde
- 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 3
- 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 3
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
- 5611RestauranteprincipalRev. 3
- 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
- 7722Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.Rev. 3
- 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
- 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
- 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
- 7729Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.Rev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Prahova
CAEN 5611 · Restaurante
- SOLPAN INVEST SRLCUI 30117259Sinaia, PrahovaCAEN 5611 · Restaurante18,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- MARKET SRLCUI 2700434Băicoi, PrahovaCAEN 5611 · Restaurante17,2 mil. leicifra de afaceri 2025
- FORTASTES S.R.L.CUI 31349214Zahanaua, PrahovaCAEN 5611 · Restaurante14,8 mil. leicifra de afaceri 2025
- TERRAVERDE SRLCUI 8734681Ploiești, PrahovaCAEN 5611 · Restaurante13,5 mil. leicifra de afaceri 2025
- DONER HOUSE AMS EXIM SRLCUI 32364590Boldești-Scăeni, PrahovaCAEN 5611 · Restaurante10,4 mil. leicifra de afaceri 2025
- VOSCA SRLCUI 16027959Câmpina, PrahovaCAEN 5611 · Restaurante10 mil. leicifra de afaceri 2025