Sari la conținut

Cifra de afaceri 2025

140 mil. lei

+2,5%

Profit net 2025

25,4 mil. lei

marjă 18,1%

Angajați

346

+7,1%

Capitaluri proprii

50,7 mil. lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

050 mil.100 mil.150 mil.200 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
20083580156
20094224817
20105510091
20118701361
201216269892
201328130566
201430824350
201531363051
201645456926
201746681042
201870414917
201986370175
2020122294186
2021108174489
2022141563345
2023152466528
2024136508501
2025139986374

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
2025139.986.374180.103.295151.542.20225.363.24934624.220.562124.838.70353.922.25950.668.625
2024136.508.501167.626.457152.822.82613.893.18832316.844.513103.185.25934.400.85432.319.546
2023152.466.528172.117.203161.981.8658.865.88035313.434.55982.291.34726.841.15326.244.400
2022141.563.345180.859.080170.397.6219.407.45927518.982.14456.200.72721.399.14724.759.320
2021108.174.489149.832.429141.683.1367.407.12522915.885.02244.085.93715.650.22620.417.876
2020122.294.186157.781.180144.387.49411.766.59323115.600.84443.936.32814.958.93823.374.029
201986.370.175117.652.541109.265.4547.461.58217416.810.04929.129.02915.665.14917.650.404
201870.414.91790.109.36683.424.6695.854.55812116.489.61917.132.62714.152.04010.528.072
201746.681.04262.262.52559.387.7662.532.12111413.237.12119.970.58017.549.68311.664.041
201645.456.92651.149.49844.638.4425.993.7048910.023.73716.928.53511.574.41312.144.442
201531.363.05131.830.52427.067.9714.241.611695.325.03316.326.7249.330.80110.393.414
201430.824.35030.572.88124.612.6775.103.272544.558.36017.170.6259.884.10510.203.012
201328.130.56627.406.60423.986.2452.939.332493.475.61910.764.9437.037.2255.923.927
201216.269.89219.422.41017.055.5512.021.084432.660.3717.242.1095.116.2564.184.595
20118.701.3618.682.8087.800.773753.038162.499.0165.327.9005.084.7492.659.284
20105.510.0916.040.3915.466.795491.74116594.3993.405.6592.138.8241.877.143
20094.224.8174.374.9184.171.334168.35718599.3823.238.3562.398.7731.485.402
20083.580.1563.586.8803.129.405376.28218937.2861.654.3511.342.1951.330.325

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
18,1%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
2,5%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
36,2%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
50,1%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
2,32×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
405 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 2 ore

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 25 noiembrie 2003
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
4100
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 20.11.2003
Domiciliu fiscal
JUD. OLT, SAT GĂNEASA COM. GĂNEASA,

Contracte publice câștigate

223 contracte în SEAP, 2018–2026

Contracte
223
Valoare (contracte proprii)
1,9 mld. lei
Ultimul contract
18 septembrie 2026
Fonduri UE15 contracte în proiecte cu fonduri europene, 658 mil. lei
  • 18 septembrie 20265.954.283 lei

    COMUNA NICOLAE TITULESCU

    Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · acord-cadru, 2 ofertanți

  • 16 iulie 2026214.024 lei

    Serviciul Iluminat Public

    Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

  • 16 iulie 20262.322.501 lei

    Serviciul Iluminat Public

    Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

  • 16 iulie 2026546.739 lei

    Serviciul Iluminat Public

    Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

  • 16 iulie 2026797.555 lei

    Serviciul Iluminat Public

    Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

Principalii clienți publici

  • JUDETUL VALCEA5 · 498 mil. lei
  • COMPANIA DE APA OLT SA4 · 396 mil. lei
  • CONSILIUL JUDETEAN OLT28 · 230 mil. lei
  • Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public77 · 168 mil. lei
  • CONSILIUL JUDETEAN DOLJ2 · 135 mil. lei

Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 52 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Fonduri europene

1 proiect cu finanțare UE, 2018; furnizor în 15 contracte finanțate din fonduri UE

Proiecte
1
Nerambursabil
2,6 mil. lei
Valoare totală (MIPE)
5 mil. lei
  • DEZVOLTAREA FIRMEI SC PANADRIA SRL

    2,6 mil. lei

    POR 2014–2020· cod SMIS 112259· 2018· valoare totală 5 mil. leireziliat

    2/2.2

    Potrivit după denumirea exactă, unică în registru.

Proiectele sunt potrivite după CUI sau după denumirea exactă, unică în registrul comerțului. Proiectele din programele 2021–2027 și din PNRR nu sunt incluse încă.

Sursa:MIPE, proiecte contractate 2014–2020 (la 31 august 2025)

Ca furnizor în proiecte cu fonduri UE (SEAP)

Contracte de achiziții publice câștigate de firmă (bunuri, servicii sau lucrări), finanțate din fonduri europene.

Contracte
15
Valoare (contracte proprii)
658 mil. lei
Perioada
2019–2021

Pentru (autorități contractante)

  • JUDETUL VALCEA3 · 289 mil. lei
  • CONSILIUL JUDETEAN OLT3 · 193 mil. lei
  • Primaria Turnu Magurele3

Ultimele contracte

  • Primaria Turnu Magurele

    5,3 mil. lei

    29 iulie 2021 · Servicii de proiectare și execuție lucrări de reabilitare a străzilor incluse în proiectul integrat „Centru de Tineret și străzi urbane pentru creșterea calității vieții în municipiul Turnu Măgurele”, cod SMIS 124772, implementat în cadrul POR 2014-2020, Axa Prioritară 13 - Sprijinirea regenerării orașelor mici și mijlocii, Prioritatea de investiții 9b - Oferirea de sprijin pentru revitalizarea fizică, economică și socială a comunităților defavorizate din regiunile urbane și rurale, Obiectiv specific 13.1 - Îmbunătățirea calității vieții a populației în orașele mici și mijlocii din România · acord-cadru, 2 ofertanți

  • Primaria Turnu Magurele

    4,6 mil. lei

    29 iulie 2021 · Servicii de proiectare și execuție lucrări de reabilitare a străzilor incluse în proiectul integrat „Centru de Tineret și străzi urbane pentru creșterea calității vieții în municipiul Turnu Măgurele”, cod SMIS 124772, implementat în cadrul POR 2014-2020, Axa Prioritară 13 - Sprijinirea regenerării orașelor mici și mijlocii, Prioritatea de investiții 9b - Oferirea de sprijin pentru revitalizarea fizică, economică și socială a comunităților defavorizate din regiunile urbane și rurale, Obiectiv specific 13.1 - Îmbunătățirea calității vieții a populației în orașele mici și mijlocii din România · acord-cadru, 2 ofertanți

  • Primaria Turnu Magurele

    6,3 mil. lei

    29 iulie 2021 · Servicii de proiectare și execuție lucrări de reabilitare a străzilor incluse în proiectul integrat „Centru de Tineret și străzi urbane pentru creșterea calității vieții în municipiul Turnu Măgurele”, cod SMIS 124772, implementat în cadrul POR 2014-2020, Axa Prioritară 13 - Sprijinirea regenerării orașelor mici și mijlocii, Prioritatea de investiții 9b - Oferirea de sprijin pentru revitalizarea fizică, economică și socială a comunităților defavorizate din regiunile urbane și rurale, Obiectiv specific 13.1 - Îmbunătățirea calității vieții a populației în orașele mici și mijlocii din România · acord-cadru, 2 ofertanți

Contractele publice ale firmei

Contractele SEAP pe care autoritatea contractantă le-a marcat ca finanțate din fonduri comunitare. Valoarea nu include acordurile-cadru împărțite cu alți ofertanți. Marcajul apare doar în rapoartele de contracte 2018–2022: pentru contractele publicate din 2023 încoace SEAP nu mai spune sursa finanțării, deci numărul poate fi mai mic decât în realitate. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Dosare în instanță

Căutat la portal.just.ro acum 12 zile

Dosare
40
Cu termen viitor
11
Ca reclamant / creditor
30
Ca pârât / debitor
13
Faliment · 14Litigii cu profesioniştii · 11Civil · 9Contencios administrativ şi fiscal · 5Litigii de muncă · 1

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • RR

    ROȘOGA ROMEO-CRISTIAN

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

98 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 2361Fabricarea produselor din beton pentru construcțiiRev. 3
  • 2363Fabricarea betonuluiRev. 3
  • 2364Fabricarea mortaruluiRev. 3
  • 2391Fabricarea de produse abraziveRev. 3
  • 2399Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.Rev. 3
  • 4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrieRev. 3
  • 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
  • 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
Arată toate cele 98 coduri
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
  • 4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseRev. 2
  • 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilorRev. 2
  • 0115Cultivarea tutunuluiRev. 2
  • 0116Cultivarea plantelor pentru fibre textileRev. 2
  • 0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanenteRev. 2
  • 0121Cultivarea strugurilorRev. 2
  • 0125Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferiRev. 2
  • 0126Cultivarea fructelor oleaginoaseRev. 2
  • 0127Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilorRev. 2
  • 0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceuticRev. 2
  • 0129Cultivarea altor plante permanenteRev. 2
  • 0130Cultivarea plantelor pentru înmulțireRev. 2
  • 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
  • 0163Activități după recoltareRev. 2
  • 0164Pregătirea semințelorRev. 2
  • 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 2
  • 1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcțiiRev. 2
  • 2223Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcțiiRev. 2
  • 2361Fabricarea produselor din beton pentru construcțiiRev. 2
  • 2363Fabricarea betonuluiRev. 2
  • 2364Fabricarea mortaruluiRev. 2
  • 2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsosRev. 2
  • 2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietreiRev. 2
  • 2399Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.Rev. 2
  • 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceRev. 2
  • 2512Fabricarea de uși și ferestre din metalRev. 2
  • 3311Repararea articolelor fabricate din metalRev. 2
  • 3312Repararea mașinilorRev. 2
  • 3319Repararea altor echipamenteRev. 2
  • 3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industrialeRev. 2
  • 3811Colectarea deșeurilor nepericuloaseRev. 2
  • 3832Recuperarea materialelor reciclabile sortateRev. 2
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilorRev. 2
  • 4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subteraneRev. 2
  • 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 2
  • 4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluideRev. 2
  • 4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 2
  • 4291Construcții hidrotehniceRev. 2
  • 4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.aRev. 2
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
  • 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
  • 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
  • 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
  • 4511Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)Rev. 2
  • 4519Comerț cu alte autovehiculeRev. 2
  • 4520Întreținerea și repararea autovehiculelorRev. 2
  • 4532Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehiculeRev. 2
  • 4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrieRev. 2
  • 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 2
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
  • 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
  • 4644Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținereRev. 2
  • 4671Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivateRev. 2
  • 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
  • 4674Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 2
  • 4677Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilorRev. 2
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
  • 4752Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializateRev. 2
  • 4799Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelorRev. 2
  • 4939Alte transporturi terestre de călători n.c.aRev. 2
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2
  • 5590Alte servicii de cazareRev. 2
  • 6810Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
  • 7111Activități de arhitecturăRev. 2
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 2
  • 7120Activități de testări și analize tehniceRev. 2
  • 7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoareRev. 2
  • 7712Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere greleRev. 2
  • 7731Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricoleRev. 2
  • 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 2
  • 8121Activități generale de curățenie a clădirilorRev. 2
  • 8122Activități specializate de curățenieRev. 2
  • 8129Alte activități de curățenieRev. 2
  • 8130Activități de întreținere peisagisticăRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.