Sari la conținut
ActivăRisc scăzutPlătitor de TVARO e-FacturaSRL

RADSOR IMOBILIARE S.R.L.

CUI 18702652 J2006001242089 Râșnov, Brașov din 2006 · 20 de ani și 5 luni

4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

7,6 mil. lei

-80,8%

Profit net 2025

1,5 mil. lei

marjă 19,1%

Angajați

9

+0,0%

Capitaluri proprii

11,7 mil. lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

012,5 mil.25 mil.37,5 mil.50 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
2008—
20091842212
20102080744
20113266553
20122332823
20133709095
20145449736
20152930255
20163346433
20175333561
20184458154
20196800438
20209384866
20218039914
202214649120
202337944235
202439517327
20257597334

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20257.597.3343.734.4901.999.5521.452.12097.458.1976.862.8413.586.91611.652.194
202439.517.32726.722.39712.255.53112.211.65295.602.07111.271.8095.587.31412.211.892
202337.944.23534.375.74521.194.99211.041.23093.416.22429.544.57915.512.52818.374.200
202214.649.12028.560.09921.027.7156.309.34893.732.80030.702.13122.825.57013.076.451
20218.039.91413.415.76010.280.6552.674.78173.554.74719.484.11514.287.7219.258.335
20209.384.8668.457.3815.556.4272.427.728103.306.6527.756.4873.369.0317.995.475
20196.800.4389.333.7357.171.5271.906.14973.998.8628.434.3755.239.1687.194.069
20184.458.1546.356.9595.121.7901.020.90773.842.3786.707.1844.674.3055.875.257
20175.333.5615.245.0083.672.8161.312.45561.107.3276.147.6032.406.6834.854.351
20163.346.4334.219.3073.059.583967.3669342.3915.624.7821.727.1684.241.897
20152.930.2552.685.2792.369.161230.57610468.8076.281.7341.118.5535.631.988
20145.449.7365.117.9763.161.4821.639.82910735.7885.576.642377.6995.471.501
20133.709.0955.025.8453.236.2201.510.81119472.4095.538.242360.5875.277.349
20122.332.8233.662.5002.349.5131.101.56310297.8904.277.541439.7453.766.538
20113.266.5532.916.5471.873.419872.4869511.2272.387.141409.6402.466.482
20102.080.7442.592.8321.521.416934.092896.1432.315.034822.4221.593.995
20091.842.2122.073.3331.254.093687.4835140.7532.203.3341.684.184659.903
2008—636.693664.473-27.780—826.150204.0171.058.143-27.580

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
19,1%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-80,8%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
25,0%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
12,5%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
1,91×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
844 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 4 zile

Verificăm acum starea la ANAF…
Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 29 mai 2006
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
4100
Stare la ANAF
RELUARE ACTIVITATE din data 01.06.2008
Domiciliu fiscal
JUD. BRAȘOV, ORȘ. RÂȘNOV, STR. ION CREANGĂ, NR.6

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 6 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 5 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

32 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeprincipalRev. 3
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
  • 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
  • 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 3
Arată toate cele 32 coduri
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
  • 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
  • 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
  • 6812Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 3
  • 7499Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.Rev. 3
  • 8122Activități specializate de curățenieRev. 3
  • 9130Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul culturalRev. 3
  • 4110Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 2
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
  • 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
  • 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
  • 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.