Sari la conținut
ActivăRisc scăzutPlătitor de TVATVA la încasareSRL

CRIS-NIC-NED SRL

CUI 18720098 J2006008875404 București, Sector 3 din 2006 · 20 de ani și 5 luni

4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

2,6 mil. lei

-1,4%

Profit net 2025

50,2 mii lei

marjă 2,0%

Angajați

1

+0,0%

Capitaluri proprii

1,1 mil. lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

01,3 mil.2,5 mil.3,8 mil.5 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
2008838141
2009824992
2010968847
2011804255
2012648609
2013779242
2014865417
20151373500
20161861042
20171820324
20182068964
20191387401
20201234317
20211508188
20221884556
2023—
20242592120
20252555634

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20252.555.6342.550.8762.484.91550.22311.4314.861.0323.768.2061.094.257
20242.592.1202.594.1132.582.065-64.24411.8694.765.6223.723.4571.044.034
2023—0—0———00
20221.884.5561.887.2991.817.17953.146288.3904.468.0813.584.569971.902
20211.508.1881.510.2921.478.84317.4022138.8963.916.4343.136.574918.756
20201.234.3171.334.7441.292.61429.3113189.4013.760.7693.048.816901.354
20191.387.4011.387.4011.342.89130.5764202.0273.572.6772.902.662872.042
20182.068.9642.068.9641.712.960334.9413202.0273.330.1422.690.703841.466
20171.820.3241.827.0151.226.223583.08637.4612.500.2222.001.158506.525
20161.861.0421.894.0461.878.79412.539425.3471.671.0751.801.264-104.842
20151.373.5001.387.9251.369.39418.531343.2401.885.7232.055.652-126.689
2014865.417867.472841.49125.981361.1321.842.5662.048.918-145.220
2013779.242779.283829.328-50.0452—1.465.4161.636.617-171.201
2012648.609648.769642.2625.466——853.466974.589-121.123
2011804.255805.028827.266-22.5462—424.618551.209-126.591
2010968.847971.086979.612-14.9763—350.637454.683-104.046
2009824.992830.544840.952-16.1413—556.793645.864-89.071
2008838.141839.222888.494-49.2723—451.145524.075-72.930

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
2,0%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-1,4%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
77,5%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
4,6%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
1,29×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
2,6 mil. lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 3 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 5 iunie 2006
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Da
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
4645
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 31.05.2006
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 3, STR FILDEȘULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

26 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
  • 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 3
  • 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiRev. 3
  • 4645Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerieprincipalRev. 3
  • 4647Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminatRev. 3
  • 4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilorRev. 3
  • 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 3
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
Arată toate cele 26 coduri
  • 4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminteiRev. 3
  • 4772Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din pieleRev. 3
  • 4775Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerieRev. 3
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
  • 4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatRev. 3
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
  • 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 2
  • 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiRev. 2
  • 4645Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerieprincipalRev. 2
  • 4647Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminatRev. 2
  • 4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilorRev. 2
  • 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 2
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
  • 4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializateRev. 2
  • 4772Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializateRev. 2
  • 4775Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializateRev. 2
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializateRev. 2
  • 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.