PLUM SRL
2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Cifra de afaceri 2025
349 mii lei
Profit net 2025
106 mii lei
Angajați
1
Capitaluri proprii
122 mii lei
Evoluție financiară
18 ani cu bilanț depus, 2008–2025
| 2008 | 16614 |
|---|---|
| 2009 | 11790 |
| 2010 | — |
| 2011 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2014 | 2000 |
| 2015 | 200499 |
| 2016 | 6132 |
| 2017 | 9430 |
| 2018 | 61873 |
| 2019 | 74132 |
| 2020 | 97365 |
| 2021 | 101497 |
| 2022 | 261355 |
| 2023 | 242903 |
| 2024 | 119940 |
| 2025 | 349255 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 30,5%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 191,2%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 19,8%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 87,3%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 4,95×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 349 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 7 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 25 februarie 2014
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 2511
- Stare la ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 11.07.2013
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. REPUBLICII, NR.8, BL.D, AP.82
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- PG
PRUNĂ GRIGORE
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
55 coduri CAEN în registrul comerțului
- 2320Fabricarea de produse refractareRev. 3
- 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceprincipalRev. 3
- 2561Fabricarea produselor de tăiatRev. 3
- 2562Fabricarea articolelor de feronerieRev. 3
- 2563Fabricarea uneltelorRev. 3
- 2591Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțelRev. 3
- 2592Fabricarea ambalajelor metalice ușoareRev. 3
- 2593Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuriRev. 3
Arată toate cele 55 coduriAscunde
- 2594Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibeRev. 3
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
- 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
- 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
- 4331Lucrări de ipsoserieRev. 3
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
- 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
- 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 7111Activități de arhitecturăRev. 3
- 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 3
- 7210Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerieRev. 3
- 2320Fabricarea de produse refractareRev. 2
- 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceprincipalRev. 2
- 2571Fabricarea produselor de tăiatRev. 2
- 2572Fabricarea articolelor de feronerieRev. 2
- 2573Fabricarea uneltelorRev. 2
- 2591Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțelRev. 2
- 2592Fabricarea ambalajelor ușoare din metalRev. 2
- 2593Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuriRev. 2
- 2594Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibeRev. 2
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
- 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
- 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
- 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
- 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
- 4781Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețeRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
- 7111Activități de arhitecturăRev. 2
- 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 2
- 7219Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerieRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Cluj
CAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- GORMET SRLCUI 19105741Cluj-NapocaCAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice137 mil. leicifra de afaceri 2025
- ASSA STEEL STRUCTURES SRLCUI 32117409Luna de Sus, ClujCAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice114 mil. leicifra de afaceri 2025
- NORSTAL STEEL STRUCTURES SRLCUI 20463573Apahida, ClujCAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice68,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- COMVEL MAT SRLInsolvențăCUI 26255130Cluj-NapocaCAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice39,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- PROMAN ROMANIA SRLCUI 19229294Cluj-NapocaCAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice34 mil. leicifra de afaceri 2025
- AROSA INDUSTRIES SRLCUI 28886323Cluj-NapocaCAEN 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice31,7 mil. leicifra de afaceri 2025