Sari la conținut
ActivăRisc mediuPlătitor de TVATVA la încasareRO e-FacturaSRL

MULTIFRUCT SRL

CUI 23321182 J2008000138512 Chiselet, Călărași din 2008 · 18 ani și 8 luni

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

1,6 mil. lei

-5,1%

Profit net 2025

84 mii lei

marjă 5,2%

Angajați

14

+55,6%

Capitaluri proprii

403 mii lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

0500 mii1 mil.1,5 mil.2 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
200811261
200937590
2010184282
2011280292
2012394567
2013522294
2014399664
2015590890
2016539321
2017371195
2018441488
2019327275
2020429632
2021644278
2022554430
20231111355
20241710000
20251623598

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20251.623.5981.740.2371.637.19484.01114718.000822.4281.515.999403.186
20241.710.0001.845.0031.438.468358.8849776.120667.1321.459.020318.712
20231.111.3551.112.0791.158.209-57.3067895.678335.7641.557.304-38.422
2022554.430673.430837.228-169.1264966.233255.0101.454.67418.884
2021644.2781.399.569762.304625.0084922.470318.6431.265.440188.010
2020429.632540.967474.12161.9191833.441283.2021.751.855-436.998
2019327.275556.700683.598-130.1711785.451249.8771.744.470-536.380
2018441.488518.171544.779-31.1734689.389428.2411.666.687-410.073
2017371.195488.158493.915-9.7605758.864338.4341.603.778-378.900
2016539.321760.510693.90666.6044691.192323.5721.484.716-334.044
2015590.890682.930649.06933.8617708.390464.7281.683.428-400.648
2014399.664670.857632.84138.0168725.911244.8711.515.382-439.111
2013522.294500.166591.595-91.42910382.706243.1571.290.451-664.404
2012394.567470.165541.806-71.6419372.487334.3671.292.575-572.975
2011280.292361.228436.693-75.46510476.793212.9211.182.666-492.436
2010184.282217.354295.966-82.3801449.508204.6341.071.113-416.971
200937.59037.651237.473-201.289—538.936104.670903.788-260.182
200811.26122.74682.639-59.893—334.029210.128603.050-58.893

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
5,2%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-5,1%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
98,4%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
20,8%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,54×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
116 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat alaltăieri

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 20 februarie 2008
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Da
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
0111
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 20.02.2008
Domiciliu fiscal
JUD. CĂLĂRAȘI, SAT CHISELET COM. CHISELET, , NR.1126

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

37 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseprincipalRev. 3
  • 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelorRev. 3
  • 0121Cultivarea strugurilorRev. 3
  • 0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoaseRev. 3
  • 0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelorRev. 3
  • 0130Cultivarea plantelor pentru înmulțireRev. 3
  • 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 3
  • 0163Activități după recoltare și pregătirea semințelorRev. 3
Arată toate cele 37 coduri
  • 1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.Rev. 3
  • 3312Repararea și întreținerea mașinilorRev. 3
  • 3315Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civileRev. 3
  • 3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industrialeRev. 3
  • 4614Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioaneRev. 3
  • 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 3
  • 4664Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamenteRev. 3
  • 4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspeteRev. 3
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
  • 4942Servicii de mutareRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 6310Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexeRev. 3
  • 8130Activități de întreținere peisagisticăRev. 3
  • 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseprincipalRev. 2
  • 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilorRev. 2
  • 0125Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferiRev. 2
  • 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
  • 3312Repararea mașinilorRev. 2
  • 3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industrialeRev. 2
  • 4614Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioaneRev. 2
  • 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
  • 4669Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamenteRev. 2
  • 4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializateRev. 2
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
  • 4942Servicii de mutareRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.