Sari la conținut
ActivăRisc mediuPlătitor de TVARO e-FacturaSRLLicență ARR — transport rutier de mărfuri

IRMA PREF CONSULT SRL

CUI 25703316 J2009001412238 Jilava, Ilfov din 2009 · 17 ani și 4 luni

2363 · Fabricarea betonului

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

61,3 mil. lei

+32,5%

Profit net 2025

4,2 mil. lei

marjă 6,8%

Angajați

46

+12,2%

Capitaluri proprii

4,3 mil. lei

Evoluție financiară

17 ani cu bilanț depus, 2009–2025

025 mil.50 mil.75 mil.100 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
2009168881
20106782
201117100
201211800
20130
20140
2015—
20164295768
20179919901
201812496704
201918992971
202023515196
202129101739
202229582753
202331105882
202446232817
202561255476

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
202561.255.47669.132.22564.099.0624.170.1364611.686.2205.396.38812.906.2404.305.518
202446.232.81751.809.02150.050.0221.406.4494111.699.9423.263.1488.451.5926.640.103
202331.105.88237.908.63934.203.0063.064.1923412.222.7913.726.83210.138.1915.805.283
202229.582.75329.807.60429.198.624535.0792612.723.3892.791.00912.650.8452.844.398
202129.101.73929.867.28328.318.5031.346.786268.580.2202.835.8989.201.5962.204.773
202023.515.19623.524.07722.908.194527.801245.156.4561.600.4105.915.482857.986
201918.992.97119.437.56018.931.627427.240232.709.3722.516.7614.470.962771.678
201812.496.70412.552.01712.303.422206.092—3.080.4872.326.1625.040.142356.758
20179.919.9019.919.9019.598.948292.537181.310.974781.4191.939.828150.665
20164.295.7684.295.7684.433.168-141.2715449.741660.4681.264.025-141.872
2015—0—0——1.2632.009-746
20140060-60——1.2632.009-746
20130083-83——1.3232.009-686
201211.80011.8008.6392.076——14.03414.637-603
201117.10017.10019.404-2.304——16.24118.920-2.679
20106.7826.9533.808-575—452144.5185.643139.327
2009168.881168.9362.625139.702—452144.1054.655139.902

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
6,8%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
32,5%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
75,6%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
96,9%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,42×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
1,3 mil. lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 6 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 1 iulie 2016
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
2363
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 24.06.2009
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT JILAVA COM. JILAVA, ȘOS. GIURGIULUI, NR.5

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Căutat la portal.just.ro acum 6 zile

Dosare
11
Cu termen viitor
4
Ca reclamant / creditor
10
Ca pârât / debitor
1
Civil · 5Faliment · 4Litigii cu profesioniştii · 2

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • NF

    NĂVĂLICI FLORIAN

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

29 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 3
  • 0990Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelorRev. 3
  • 2361Fabricarea produselor din beton pentru construcțiiRev. 3
  • 2363Fabricarea betonuluiprincipalRev. 3
  • 2364Fabricarea mortaruluiRev. 3
  • 2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsosRev. 3
  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 3
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
Arată toate cele 29 coduri
  • 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 7712Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere greleRev. 3
  • 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 3
  • 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 2
  • 0990Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelorRev. 2
  • 2361Fabricarea produselor din beton pentru construcțiiRev. 2
  • 2363Fabricarea betonuluiprincipalRev. 2
  • 2364Fabricarea mortaruluiRev. 2
  • 2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsosRev. 2
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
  • 7712Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere greleRev. 2
  • 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.