Sari la conținut

Cifra de afaceri 2025

1,5 mil. lei

-92,2%

Pierdere netă 2025

-2,1 mil. lei

marjă -140,6%

Angajați

18

-33,3%

Capitaluri proprii

10,8 mil. lei

Evoluție financiară

15 ani cu bilanț depus, 2011–2025

05 mil.10 mil.15 mil.20 mil.20112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
20110
20120
2013202
2014161
20154132
20163300
201750510
2018—
2019804202
20205855925
20218087336
20226794161
202318354042
202419724734
20251529466

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20251.529.4662.999.1645.149.063-2.149.899181.526.84018.835.8809.578.49910.784.221
202419.724.73418.738.72510.124.5267.224.921271.858.19119.696.6638.620.73412.934.120
202318.354.04214.334.73011.010.0132.956.874291.562.83918.023.50913.877.1495.709.199
20226.794.1618.361.8458.159.507112.11820610.6428.999.8346.858.1512.752.325
20218.087.3369.445.5108.446.973810.47417559.3597.304.8255.223.9772.640.207
20205.855.9258.818.8848.195.837581.35329177.6664.177.2764.025.209329.733
2019804.202805.081689.087107.9522259.692974.1851.710.323-252.620
2018—016.642-16.6421371.286196.5601.015.975-360.571
201750.51050.603229.060-178.9641366.642185.315983.444-343.929
20163.3003.3001.2351.966—221.36339.328444.388-164.965
20154.1324.1321.2082.800—113.95515.877299.357-166.931
20141615.1617.206-2.200—113.95512.314241.759-112.896
201320220235.584-35.388114.45917.661145.410-110.696
20120011.460-11.460—14.4593.74831.620-10.460
201100—0——1.00001.000

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
-140,6%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-92,2%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
47,0%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
-19,9%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
1,97×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
85 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 3 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 2 august 2012
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
4100
Stare la ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 16.06.2026
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 3, BLD UNIRII, NR.70, BL.J4, SC.3, ET.6, AP.82

Contracte publice câștigate

24 contracte în SEAP, 2020–2022

Contracte
24
Valoare (contracte proprii)
66,3 mil. lei
Ultimul contract
29 decembrie 2022
Fonduri UE13 contracte în proiecte cu fonduri europene, 58,9 mil. lei
  • 29 decembrie 202216.067.624 lei

    MUNICIPIUL GIURGIU

    Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 29 decembrie 2022—

    MUNICIPIUL GIURGIU

    Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 29 decembrie 202215.227.230 lei

    MUNICIPIUL GIURGIU

    Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 29 decembrie 202215.558.487 lei

    MUNICIPIUL GIURGIU

    Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 30 septembrie 20229.814.972 lei

    ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI)

    — · acord-cadru, 2 ofertanți

    Fonduri UE

Principalii clienți publici

  • MUNICIPIUL GIURGIU12 · 34,4 mil. lei
  • MUNICIPIUL PLOIESTI4 · 22,5 mil. lei
  • MUNICIPIUL GIURGIU2 · 9,3 mil. lei
  • MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 025743 · —
  • —2 · —

Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 10 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Fonduri europene

Furnizor în 13 contracte finanțate din fonduri UE

Ca furnizor în proiecte cu fonduri UE (SEAP)

Contracte de achiziții publice câștigate de firmă (bunuri, servicii sau lucrări), finanțate din fonduri europene.

Contracte
13
Valoare (contracte proprii)
58,9 mil. lei
Perioada
2020–2022

Pentru (autorități contractante)

  • MUNICIPIUL GIURGIU10 · 43,7 mil. lei
  • MUNICIPIUL PLOIESTI2 · 15,2 mil. lei
  • ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI)1

Ultimele contracte

  • ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI)

    9,8 mil. lei

    30 septembrie 2022 · acord-cadru, 2 ofertanți

  • MUNICIPIUL PLOIESTI

    7,8 mil. lei

    22 februarie 2021 · Eficientizare Energetica Blocuri in Municipiul Ploiesti – LOT 2”, COD PROIECT SMIS 121382

  • MUNICIPIUL PLOIESTI

    7,4 mil. lei

    22 februarie 2021 · Eficientizare Energetica Blocuri in Municipiul Ploiesti – LOT 2”, COD PROIECT SMIS 121382

Contractele publice ale firmei

Contractele SEAP pe care autoritatea contractantă le-a marcat ca finanțate din fonduri comunitare. Valoarea nu include acordurile-cadru împărțite cu alți ofertanți. Marcajul apare doar în rapoartele de contracte 2018–2022: pentru contractele publicate din 2023 încoace SEAP nu mai spune sursa finanțării, deci numărul poate fi mai mic decât în realitate. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…
Dosare
4
Cu termen viitor
1
Ca reclamant / creditor
1
Ca pârât / debitor
3
Civil · 2Litigii cu profesioniştii · 2

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

RVRANDISI VINCENZOadministrator · încă 9 firme

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

70 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabileRev. 3
  • 3512Producția de energie electrică din resurse regenerabileRev. 3
  • 3513Transportul energiei electriceRev. 3
  • 3514Distribuția energiei electriceRev. 3
  • 3515Comercializarea energiei electriceRev. 3
  • 3516Depozitarea energiei electriceRev. 3
  • 3540Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturaleRev. 3
  • 3600Captarea, tratarea și distribuția apeiRev. 3
Arată toate cele 70 coduri
  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeprincipalRev. 3
  • 4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilorRev. 3
  • 4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.Rev. 3
  • 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 3
  • 4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluideRev. 3
  • 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
  • 4291Construcții hidrotehniceRev. 3
  • 4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.aRev. 3
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
  • 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
  • 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 3
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
  • 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
  • 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
  • 4342Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiriRev. 3
  • 4350Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civilRev. 3
  • 4391Activități de zidărieRev. 3
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 3
  • 4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricateRev. 3
  • 4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrieRev. 3
  • 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
  • 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 3
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
  • 4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicațiiRev. 3
  • 4662Comerț cu ridicata al mașinilor-unelteRev. 3
  • 4663Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcțiiRev. 3
  • 4664Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamenteRev. 3
  • 4681Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivateRev. 3
  • 4682Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metaliceRev. 3
  • 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
  • 4687Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilorRev. 3
  • 4689Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.Rev. 3
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
  • 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 7111Activități de arhitecturăRev. 3
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 3
  • 7320Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceRev. 3
  • 7330Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicăriiRev. 3
  • 8122Activități specializate de curățenieRev. 3
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
  • 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
  • 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.