Sari la conținut
ActivăRisc mediuPlătitor de TVARO e-FacturaSRL

LIVADA DE PRUNI SRL

CUI 27277365 J2010002174236 1 Decembrie, Ilfov din 2010 · 16 ani și 2 luni

5611 · Restaurante

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

7,6 mil. lei

-0,9%

Profit net 2025

3,3 mil. lei

marjă 42,9%

Angajați

12

+0,0%

Capitaluri proprii

5,1 mil. lei

Evoluție financiară

16 ani cu bilanț depus, 2010–2025

02,5 mil.5 mil.7,5 mil.10 mil.20112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
2010—
20110
20122000
20137225
2014100637
201519298
201635656
2017264130
2018888234
20194588360
20201830440
20214839001
20228302723
20237790541
20247671589
20257606249

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20257.606.2497.748.9303.906.8513.260.4221213.513.4041.429.2969.429.8855.120.736
20247.671.5897.750.5944.164.3653.180.9681213.864.0923.227.4366.950.2469.749.203
20237.790.5417.845.5114.570.1503.208.67573.731.8284.858.0171.629.5316.568.235
20228.302.7238.355.4174.304.5973.943.29073.612.4904.037.9143.241.5663.978.660
20214.839.0015.130.7272.589.6282.496.68653.265.0733.292.7152.740.6083.385.370
20201.830.4401.936.7751.890.55331.95843.253.6881.561.9274.027.206888.684
20194.588.3604.768.7283.472.7891.250.10343.498.7152.259.8234.484.8851.373.928
2018888.2342.637.5902.975.928-347.22823.175.0871.794.6894.857.614123.825
2017264.130804.424753.11048.6712789.194714.7721.033.187471.054
201635.65635.65719.58815.0001—98.89412.26186.633
201519.29819.2987.43611.2821—83.51411.88071.634
2014100.637100.63738.06059.5581—68.4688.11660.352
20137.2257.2256.7792291—9.3948.600794
20122.0002.0001.47350111122.9522.499565
201100180-180027960582064
2010——156-156—446418620244

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
42,9%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-0,9%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
63,1%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
63,7%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,15×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
634 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 4 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 1 mai 2017
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
5611
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 13.08.2010
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT 1 DECEMBRIE COM. 1 DECEMBRIE, , FERMA NR. 13+18. CU NR. CADASTRAL 514. CONSTRUCȚIA C12. CAMERA NR. 12

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…
Dosare
3
Cu termen viitor
1
Ca reclamant / creditor
3
Ca pârât / debitor
1
Contencios administrativ şi fiscal · 2Litigii cu profesioniştii · 1

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 6 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 5 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

23 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserieRev. 3
  • 1085Fabricarea de mâncăruri preparateRev. 3
  • 1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.Rev. 3
  • 4727Comerț cu amănuntul al altor produse alimentareRev. 3
  • 4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 5611RestauranteprincipalRev. 3
Arată toate cele 23 coduri
  • 5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimenteRev. 3
  • 5622Alte servicii de alimentație n.c.a.Rev. 3
  • 5630Baruri și alte activități de servire a băuturilorRev. 3
  • 1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserieRev. 2
  • 1085Fabricarea de mâncăruri preparateRev. 2
  • 1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.Rev. 2
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
  • 4729Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializateRev. 2
  • 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2
  • 5610RestauranteRev. 2
  • 5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimenteRev. 2
  • 5629Alte servicii de alimentație n.c.a.Rev. 2
  • 5630Baruri și alte activități de servire a băuturilorRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.