Sari la conținut
ActivăRisc ridicatPlătitor de TVASRL

SMADES GROUP SRL

CUI 29471693 J2011003115121 Cluj-Napoca din 2011 · 14 ani și 10 luni

6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

—

Pierdere netă 2025

-4,2 mii lei

Angajați

—

Capitaluri proprii

-289 mii lei

Evoluție financiară

15 ani cu bilanț depus, 2011–2025

050 mii100 mii150 mii200 mii20112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
20110
20120
20130
20140
2015—
2016—
2017183877
2018—
201980
202075526
2021—
2022—
2023—
2024—
2025—

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
2025—80.08984.322-4.233—4.509.840188.2844.987.009-288.885
2024—039.450-39.450—4.509.840100.7184.895.210-284.652
2023—055.441-55.44114.509.840114.5664.869.608-245.202
2022—2.79857.798-55.02814.509.84099.9864.799.587-189.761
2021—012.850-12.850——110.167231.400-121.233
202075.52675.52624.33948.921——110.090218.473-108.383
201980801.328-1.250——52.192209.497-157.305
2018—026.235-26.2351—39.588195.642-156.054
2017183.877821.304807.7353.5171—1.062.0731.191.892-129.819
2016—2431.024-31.000—771.218156.3081.060.863-133.337
2015—080.358-80.358—778.01212.819893.168-102.337
2014006.219-6.219—778.1902.545802.714-21.979
2013001.494-1.494——960.261976.021-15.760
20120013.442-13.442——819.805834.071-14.266
2011001.024-1.024——2821.106-824

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
—
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
—
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
106,1%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
—
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,04×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
—
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 3 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 10 ianuarie 2012
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
6812
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 20.12.2011
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ARANY JÁNOS, NR.9, ET.1, AP.3

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Căutat la portal.just.ro acum 3 zile

Niciun dosar găsit

Firma nu apare ca parte în dosarele de pe portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

SASUCIU ADRIAN NICOLAEreprezentant al persoanei juridice · încă 9 firme

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

56 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 3
  • 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
  • 4291Construcții hidrotehniceRev. 3
  • 4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.aRev. 3
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
Arată toate cele 56 coduri
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
  • 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 3
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
  • 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
  • 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
  • 4342Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiriRev. 3
  • 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
  • 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
  • 4684Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 3
  • 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
  • 6812Dezvoltare (promovare) imobiliarăprincipalRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 6831Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliareRev. 3
  • 6832Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contractRev. 3
  • 7020Activități de consultanță în afaceri și managementRev. 3
  • 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 3
  • 7739Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.Rev. 3
  • 4110Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 2
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4291Construcții hidrotehniceRev. 2
  • 4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.aRev. 2
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
  • 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
  • 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
  • 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
  • 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 2
  • 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
  • 4674Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 2
  • 5610RestauranteRev. 2
  • 5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimenteRev. 2
  • 5629Alte servicii de alimentație n.c.a.Rev. 2
  • 5630Baruri și alte activități de servire a băuturilorRev. 2
  • 6810Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
  • 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 2
  • 7739Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.Rev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.