Sari la conținut
ActivăRisc scăzutNeplătitor de TVACA

COOPERATIVA AGRICOLĂ CRESCĂTORII DE ANIMALE

CUI 31577921 C2013000009125 Sic, Cluj din 2013 · 13 ani și 6 luni

0145 · Creșterea ovinelor și caprinelor

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

11,9 mii lei

Profit net 2025

85,9 mii lei

marjă 724,3%

Angajați

1

+0,0%

Capitaluri proprii

266 mii lei

Evoluție financiară

13 ani cu bilanț depus, 2013–2025

06,3 mii12,5 mii18,8 mii25 mii2013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
20130
20140
2015—
201623950
20173660
2018—
2019—
2020—
2021—
2022—
2023—
2024—
202511856

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
202511.856247.141161.15685.8681—283.59918.093265.506
2024—201.043120.26080.7831—297.5195.990291.529
2023—255.411117.138138.2731—347.77213.113334.659
2022—312.81967.274245.5451—389.4573.068386.389
2021—280.93940.571240.3681—431.2433.662427.581
2020—217.97871.901146.0771—393.6776.464387.213
2019—248.70875.072173.6351—419.7844.965414.819
2018—263.335122.898140.4371—243.5892.404241.185
20173.660415.21574.941340.1641—352.5682.121350.447
201623.950188.60039.423148.4581—321.9294.176325.283
2015—29.19585.255-56.0601—3.37424.299-20.925
201400-2.2012.2012—36.2431.10835.135
201300-22.85422.8542—36.4773.54332.934

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
724,3%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
—
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
6,4%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
32,3%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
15,67×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
11,9 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 10 zile

Verificăm acum starea la ANAF…
Înregistrare în scopuri de TVA
Nu
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
0145
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 26.04.2013
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, SAT SIC COM. SIC, STR. STRADA II, NR.331

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 7 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 6 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • KŞ

    KEREKES ȘTEFAN

    administrator

  • ST

    SZABO TAMÁS

    administrator

  • ZA

    ZSOLDOS ANDREI

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

61 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseRev. 3
  • 0112Cultivarea orezuluiRev. 3
  • 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelorRev. 3
  • 0141Creșterea bovinelor de lapteRev. 3
  • 0142Creșterea altor bovineRev. 3
  • 0143Creșterea cailor și a altor cabalineRev. 3
  • 0144Creșterea cămilelor și a camelidelorRev. 3
  • 0145Creșterea ovinelor și caprinelorprincipalRev. 3
Arată toate cele 61 coduri
  • 0146Creșterea porcinelorRev. 3
  • 0147Creșterea păsărilorRev. 3
  • 0148Creșterea altor animaleRev. 3
  • 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 3
  • 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 3
  • 0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelorRev. 3
  • 0163Activități după recoltare și pregătirea semințelorRev. 3
  • 1032Fabricarea sucurilor de fructe și legumeRev. 3
  • 1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.Rev. 3
  • 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
  • 4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelorRev. 3
  • 4623Comerț cu ridicata al animalelor viiRev. 3
  • 4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrateRev. 3
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 3
  • 4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și molușteRev. 3
  • 4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibileRev. 3
  • 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseRev. 3
  • 4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimenteRev. 3
  • 4638Comerț cu ridicata specializat al altor alimenteRev. 3
  • 4639Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseRev. 2
  • 0112Cultivarea orezuluiRev. 2
  • 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilorRev. 2
  • 0141Creșterea bovinelor de lapteRev. 2
  • 0142Creșterea altor bovineRev. 2
  • 0143Creșterea cailor și a altor cabalineRev. 2
  • 0144Creșterea cămilelor și a camelidelorRev. 2
  • 0145Creșterea ovinelor și caprinelorprincipalRev. 2
  • 0146Creșterea porcinelorRev. 2
  • 0147Creșterea păsărilorRev. 2
  • 0149Creșterea altor animaleRev. 2
  • 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 2
  • 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
  • 0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelorRev. 2
  • 0163Activități după recoltareRev. 2
  • 0164Pregătirea semințelorRev. 2
  • 1032Fabricarea sucurilor de fructe și legumeRev. 2
  • 1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.Rev. 2
  • 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
  • 4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelorRev. 2
  • 4623Comerț cu ridicata al animalelor viiRev. 2
  • 4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrateRev. 2
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
  • 4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carneRev. 2
  • 4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibileRev. 2
  • 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseRev. 2
  • 4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimenteRev. 2
  • 4638Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și molușteRev. 2
  • 4639Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

  1. Reprezentant ieșit

    SALLAI ZSUZSA (reprezentant al persoanei juridice)

    acum 17 zile · sursa ONRC