CONDRAG AGREGATE SRL
Cifra de afaceri 2025
11,8 mil. lei
Profit net 2025
703 mii lei
Angajați
24
Capitaluri proprii
6 mil. lei
Evoluție financiară
13 ani cu bilanț depus, 2013–2025
| 2013 | 1144455 |
|---|---|
| 2014 | 3186782 |
| 2015 | 10169468 |
| 2016 | 6951555 |
| 2017 | 10833375 |
| 2018 | 8824075 |
| 2019 | 12110098 |
| 2020 | 13324728 |
| 2021 | 12688356 |
| 2022 | 14464077 |
| 2023 | 15246808 |
| 2024 | 15770600 |
| 2025 | 11802227 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 6,0%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- -25,2%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 50,5%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 11,6%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,91×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 492 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 3 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 24 octombrie 2013
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4683
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 07.10.2013
- Domiciliu fiscal
- JUD. CĂLĂRAȘI, MUN. CĂLĂRAȘI, STR. MĂRĂȘEȘTI, NR.39, CAMERA 1
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Căutat la portal.just.ro acum 10 zile
- Dosare
- 31
- Cu termen viitor
- 7
- Ca reclamant / creditor
- 27
- Ca pârât / debitor
- 7
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- CFîncă 3 firme
CONSTANTIN FLORIAN
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.
Activități autorizate
32 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 3
- 0899Alte activități extractive n.c.a.Rev. 3
- 0990Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelorRev. 3
- 3811Colectarea deșeurilor nepericuloaseRev. 3
- 3821Recuperarea materialelor reciclabileRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareprincipalRev. 3
- 4686Comerț cu ridicata al altor produse intermediareRev. 3
- 4687Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilorRev. 3
Arată toate cele 32 coduriAscunde
- 4752Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsitRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5210DepozităriRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 3
- 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 2
- 0899Alte activități extractive n.c.a.Rev. 2
- 0990Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelorRev. 2
- 3811Colectarea deșeurilor nepericuloaseRev. 2
- 3821Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloaseRev. 2
- 3832Recuperarea materialelor reciclabile sortateRev. 2
- 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
- 4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilorRev. 2
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4676Comerț cu ridicata al altor produse intermediareRev. 2
- 4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
- 5210DepozităriRev. 2
- 5221Activități de servicii anexe pentru transporturi terestreRev. 2
- 5222Activități de servicii anexe transportului pe apăRev. 2
- 5224ManipulăriRev. 2
- 5229Alte activități anexe transporturilorRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Călărași
CAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- ARCOCIM SRLCUI 23291251CălărașiCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare49,1 mil. leicifra de afaceri 2025
- AGREGATE DE DUNĂRE S.R.L.CUI 40976301CălărașiCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare11,6 mil. leicifra de afaceri 2025
- ȘTEF PRO IMPEX SRLCUI 18288390CălărașiCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare8 mil. leicifra de afaceri 2025
- LAZAR GRUP CALARASI SRLCUI 37119672CălărașiCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare6,4 mil. leicifra de afaceri 2025
- VILA PLĂTĂREȘTI SRLCUI 37238002Plătărești, CălărașiCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare4,8 mil. leicifra de afaceri 2025
- MAGICOM SRLCUI 1912870Chirnogi, CălărașiCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare4,6 mil. leicifra de afaceri 2025