BUTOIAȘUL SRL
Cifra de afaceri 2025
154 mii lei
Profit net 2025
59,3 mii lei
Angajați
1
Capitaluri proprii
37,2 mii lei
Evoluție financiară
9 ani cu bilanț depus, 2013–2025
| 2013 | 100 |
|---|---|
| 2014 | 300 |
| 2015 | 4600 |
| 2016 | 66725 |
| 2017 | 59594 |
| 2022 | 193095 |
| 2023 | 383784 |
| 2024 | 330062 |
| 2025 | 153900 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 38,5%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- -53,4%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 66,1%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 159,5%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,85×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 154 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 8 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Nu
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 1624
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 17.12.2013
- Domiciliu fiscal
- JUD. SIBIU, SAT ȘEICA MARE COM. ȘEICA MARE, NR.56
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Fonduri europene
1 proiect cu finanțare UE
- Proiecte
- 1
- Nerambursabil
- 27,8 mii €
Măsura 413 — LEADER — calitatea vieții
27,8 mii €PNDR 2007–2013· cod 413312M11273486729
Proiectele sunt potrivite după CUI sau după denumirea exactă, unică în registrul comerțului. Proiectele din programele 2021–2027 și din PNRR nu sunt incluse încă.
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- ŞM
ȘUȘA MARIA
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
38 coduri CAEN în registrul comerțului
- 1611Tăierea și rindeluirea lemnuluiRev. 3
- 1612Prelucrarea și finisarea lemnuluiRev. 3
- 1621Fabricarea de furnire și a panourilor din lemnRev. 3
- 1622Fabricarea parchetului asamblat în panouriRev. 3
- 1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcțiiRev. 3
- 1624Fabricarea ambalajelor din lemnprincipalRev. 3
- 1625Fabricarea de uși și ferestre din lemnRev. 3
- 1626Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetalăRev. 3
Arată toate cele 38 coduriAscunde
- 1627Finisarea articolelor din lemnRev. 3
- 1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletiteRev. 3
- 3100Fabricarea de mobilăRev. 3
- 3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.Rev. 3
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
- 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
- 4342Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiriRev. 3
- 4350Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civilRev. 3
- 4360Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcțiiRev. 3
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
- 4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărieRev. 3
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
- 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 3
- 4647Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminatRev. 3
- 4662Comerț cu ridicata al mașinilor-unelteRev. 3
- 4664Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamenteRev. 3
- 4755Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.Rev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
- 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 3
- 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 3
- 9524Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casniceRev. 3
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
- 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
- 6810Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 2
- 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
- 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 2
- 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Sibiu
CAEN 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn
- SODEBO WORK PARTENER SRLCUI 27431641Cisnădie, SibiuCAEN 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn2,9 mil. leicifra de afaceri 2025
- PROT NET CONSULT SRLCUI 28871152Cisnădie, SibiuCAEN 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn1,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- SIBPALET SRLCUI 31314895Cisnădie, SibiuCAEN 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn1,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- PLEXO S.R.L.CUI 37904615Avrig, SibiuCAEN 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn568 mii leicifra de afaceri 2025
- CIMACO IMPEX SRLCUI 14939819Șura Mică, SibiuCAEN 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn446 mii leicifra de afaceri 2025