HUROCHEM S.R.L.
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Pierdere netă 2025
-48,4 mii lei
Angajați
2
Capitaluri proprii
266 mii lei
Evoluție financiară
12 ani cu bilanț depus, 2014–2025
| 2014 | 303361 |
|---|---|
| 2015 | 472440 |
| 2016 | 1052610 |
| 2017 | 671832 |
| 2018 | 506809 |
| 2019 | 99390 |
| 2020 | 232204 |
| 2021 | 408661 |
| 2022 | 693143 |
| 2023 | 295723 |
| 2024 | 65500 |
| 2025 | 1205325 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- -4,0%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 1.740,2%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 73,8%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- -18,2%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,97×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 603 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 4 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 18 martie 2014
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 8292
- Stare la ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 15.09.2021
- Domiciliu fiscal
- JUD. BRAȘOV, SAT BOD COM. BOD, STR. ȘCOLII, NR.173, C7. BIROURI. INTRAREA A
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Căutat la portal.just.ro acum 11 zile
Niciun dosar găsit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- VG
VLAD GRIGORE
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
29 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseRev. 3
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 3
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
- 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 3
- 4685Comerț cu ridicata al produselor chimiceRev. 3
- 4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 3
- 4755Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.Rev. 3
- 4776Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acesteaRev. 3
Arată toate cele 29 coduriAscunde
- 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5210DepozităriRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 5510Hoteluri și alte facilități de cazare similareRev. 3
- 5590Alte servicii de cazareRev. 3
- 6310Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexeRev. 3
- 8292Activități de ambalareprincipalRev. 3
- 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseRev. 2
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
- 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
- 4675Comerț cu ridicata al produselor chimiceRev. 2
- 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializateRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
- 5210DepozităriRev. 2
- 5510Hoteluri și alte facilități de cazare similareRev. 2
- 5590Alte servicii de cazareRev. 2
- 5610RestauranteRev. 2
- 5630Baruri și alte activități de servire a băuturilorRev. 2
- 8292Activități de ambalareprincipalRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Brașov
CAEN 8292 · Activități de ambalare
- BIO NIAVIS TRADE SRLCUI 33305818BrașovCAEN 8292 · Activități de ambalare14,3 mil. leicifra de afaceri 2025
- ADNATURA S.R.L.CUI 16008086Hărman, BrașovCAEN 8292 · Activități de ambalare1,2 mil. leicifra de afaceri 2025
- ALFA GENERAL SUPPLIER S.R.L.CUI 34544430BrașovCAEN 8292 · Activități de ambalare984 mii leicifra de afaceri 2025
- RIOHAN DELIVERY S.R.L.CUI 42977389Ghimbav, BrașovCAEN 8292 · Activități de ambalare924 mii leicifra de afaceri 2025
- CARTOF DIASMAN S.R.L.CUI 26956244BrașovCAEN 8292 · Activități de ambalare702 mii leicifra de afaceri 2025
- CRP FUSION S.R.L.CUI 34661759BrașovCAEN 8292 · Activități de ambalare219 mii leicifra de afaceri 2025