STONE CONCEPT SRL
Cifra de afaceri 2025
56,6 mii lei
Profit net 2025
4,6 mii lei
Angajați
0
Capitaluri proprii
5,4 mii lei
Evoluție financiară
11 ani cu bilanț depus, 2014–2025
| 2014 | 0 |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2016 | 10805 |
| 2017 | 3516 |
| 2019 | 1376 |
| 2020 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2025 | 56600 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 8,2%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- —
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 97,6%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 86,0%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,19×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- —
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 7 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 20 august 2014
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4683
- Stare la ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.02.2016
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, SAT MACĂU COM. AGHIREȘU, MACĂU, NR.311A
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- IC
IUGA CRISTINA RALUCA ANASTASIA
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
33 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseRev. 3
- 0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelorRev. 3
- 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 3
- 0210Silvicultură și alte activități forestiereRev. 3
- 0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardezieiRev. 3
- 2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietreiRev. 3
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
- 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
Arată toate cele 33 coduriAscunde
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
- 4673Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motocicleteRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareprincipalRev. 3
- 4686Comerț cu ridicata al altor produse intermediareRev. 3
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
- 4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 3
- 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
- 4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5510Hoteluri și alte facilități de cazare similareRev. 3
- 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseRev. 2
- 0125Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferiRev. 2
- 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 2
- 0210Silvicultură și alte activități forestiereRev. 2
- 0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardezieiRev. 2
- 2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietreiRev. 2
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4676Comerț cu ridicata al altor produse intermediareRev. 2
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
- 4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 2
- 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializateRev. 2
- 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2
- 4799Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelorRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Cluj
CAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRLCUI 6064151Apahida, ClujCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare154 mil. leicifra de afaceri 2025
- CHIS & CHIS SRLCUI 14221850Cluj-NapocaCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare82,1 mil. leicifra de afaceri 2025
- LEMNCONFEX SRLCUI 2868676Cluj-NapocaCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare79,5 mil. leicifra de afaceri 2025
- CLAR IMPORT EXPORT SRLCUI 2873052Cluj-NapocaCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare66,6 mil. leicifra de afaceri 2025
- CEMAT FLOOR SRLCUI 27280891Apahida, ClujCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare66,5 mil. leicifra de afaceri 2025
- AGROLIV SRLCUI 6761027Turda, ClujCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare62,5 mil. leicifra de afaceri 2025