Sari la conținut

Cifra de afaceri 2025

39,7 mil. lei

+35,3%

Profit net 2025

10,2 mil. lei

marjă 25,7%

Angajați

43

+4,9%

Capitaluri proprii

10,2 mil. lei

Evoluție financiară

12 ani cu bilanț depus, 2014–2025

012,5 mil.25 mil.37,5 mil.50 mil.201420152016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri
201444221
2015150080
2016160694
2017152015
2018498755
20191363849
20207660648
202111713040
202212327396
202322985797
202429342216
202539713734

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
202539.713.73440.023.74127.926.25010.187.3104312.390.92524.981.11626.623.73110.194.920
202429.342.21629.702.27822.180.5926.490.792419.471.03515.995.8759.709.40715.743.137
202322.985.79722.755.55316.374.9935.546.9694610.172.83512.490.86312.392.53010.256.401
202212.327.39613.751.95412.180.6591.357.144357.208.94211.968.2059.780.0574.709.432
202111.713.04011.981.5767.719.3753.662.083384.896.8249.964.0974.649.9915.352.288
20207.660.6487.622.7634.726.1822.599.185342.822.4932.452.3192.473.4272.410.135
20191.363.8491.927.3931.626.665286.762131.208.3421.551.5622.023.495314.998
2018498.755572.906478.62288.89741.039.428633.445801.79928.236
2017152.015152.026221.695-71.1894163.47216.005240.338-60.861
2016160.694160.694141.51117.5754100.76141.976117.75224.985
2015150.080185.080184.124-4.596497771.23464.8027.409
201444.22144.30131.16711.805—1.17716.4905.66212.005

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
25,7%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
35,3%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
71,2%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
99,9%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,94×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
924 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 4 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 14 mai 2018
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
4100
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 07.08.2014
Domiciliu fiscal
JUD. HUNEDOARA, SAT ILIA COM. ILIA, STR. GĂRII, NR.6

Contracte publice câștigate

25 contracte în SEAP, 2020–2026

Contracte
25
Valoare (contracte proprii)
5,4 mil. lei
Ultimul contract
4 iunie 2026
Fonduri UE3 contracte în proiecte cu fonduri europene
  • 4 iunie 20262.142.279 lei

    JUDETUL HUNEDOARA

    Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 5 decembrie 202526.167.815 lei

    JUDETUL HUNEDOARA

    Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · acord-cadru, 2 ofertanți

  • 10 noiembrie 20252.627.808 lei

    JUDETUL HUNEDOARA

    Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 25 aprilie 20252.916.514 lei

    JUDETUL HUNEDOARA

    Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

  • 15 noiembrie 2024840.150 lei

    JUDETUL HUNEDOARA

    Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți

Principalii clienți publici

  • COMUNA BARU1 · 3,3 mil. lei
  • Municipiul Deva6 · 2,1 mil. lei
  • JUDETUL HUNEDOARA14 · —
  • Comuna Ilia1 · —
  • COMUNA TURDAS1 · —

Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 21 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Fonduri europene

2 proiecte cu finanțare UE, 2018–2021; furnizor în 3 contracte finanțate din fonduri UE

Proiecte
2
Nerambursabil
5,5 mil. lei
Valoare totală (MIPE)
11,9 mil. lei
  • Construire hală depozitare arhivă fizică și arhivare electronică

    4,7 mil. lei

    POR 2014–2020· cod SMIS 137118· 2021–2023· valoare totală 10,6 mil. leireziliat

    2/2.2.2.

    Potrivit după denumirea exactă, unică în registru.

  • Dezvoltarea societăţii ORION REBECA S.R.L. prin achiziţia unor utilaje pentru efectuarea de lucrări de pregătire a terenului

    877 mii lei

    POR 2014–2020· cod SMIS 113463· 2018· valoare totală 1,3 mil. leifinalizat

    2/2.1.A

    Potrivit după denumirea exactă, unică în registru.

Proiectele sunt potrivite după CUI sau după denumirea exactă, unică în registrul comerțului. Proiectele din programele 2021–2027 și din PNRR nu sunt incluse încă.

Sursa:MIPE, proiecte contractate 2014–2020 (la 31 august 2025)

Ca furnizor în proiecte cu fonduri UE (SEAP)

Contracte de achiziții publice câștigate de firmă (bunuri, servicii sau lucrări), finanțate din fonduri europene.

Contracte
3
Valoare (contracte proprii)
—
Perioada
2021

Pentru (autorități contractante)

  • JUDETUL HUNEDOARA1
  • Municipiul Deva1
  • U.A.T. JUDETUL HUNEDOARA1

Ultimele contracte

  • Municipiul Deva

    2,1 mil. lei

    24 august 2021 · Servicii de elaborare a documentațiilor tehnice PT, DTAC, caiete de sarcini, verificarea tehnica a proiectarii, asistentă tehnică din partea proiectantului, executie lucrari si organizare de santier pentru obiectivul de investitii: “Creșterea eficienței energetice a blocului de locuinte M1 – Aleea Crizantemelor din Municipiul Deva” cod SMIS 117069 · acord-cadru, 3 ofertanți

  • U.A.T. JUDETUL HUNEDOARA

    41,3 mil. lei

    3 iunie 2021 · Modernizare Culoar Trafic Mureş Nord: DN 7 (Gelmar) - Geoagiu Băi - Bobâlna – Rapoltu Mare - Uroi - Chimindia - Hărău - Bârsău - Şoimuş - Brănişca - DN 7 (Ilia) LOT 1 DJ 706 A: Ilia- Brănișca (DN 76) - Băița – Ormindea - DN 76, tronsonul Ilia - Bejan (DN 76) km 0+000 - 18+782 și DJ 761: Șoimuș – Bârsău - Certeju de Sus – Săcărâmb - Geoagiu Băi, tronsonul Șoimuș (DN 76) - Bârsău (intersecția cu DJ 107A) km 0+050 - 6+120 · acord-cadru, 8 ofertanți

  • JUDETUL HUNEDOARA

    41,3 mil. lei

    3 iunie 2021 · Modernizare Culoar Trafic Mureş Nord: DN 7 (Gelmar) - Geoagiu Băi - Bobâlna – Rapoltu Mare - Uroi - Chimindia - Hărău - Bârsău - Şoimuş - Brănişca - DN 7 (Ilia) LOT 1 DJ 706 A: Ilia- Brănișca (DN 76) - Băița – Ormindea - DN 76, tronsonul Ilia - Bejan (DN 76) km 0+000 - 18+782 și DJ 761: Șoimuș – Bârsău - Certeju de Sus – Săcărâmb - Geoagiu Băi, tronsonul Șoimuș (DN 76) - Bârsău (intersecția cu DJ 107A) km 0+050 - 6+120 · acord-cadru, 8 ofertanți

Contractele publice ale firmei

Contractele SEAP pe care autoritatea contractantă le-a marcat ca finanțate din fonduri comunitare. Valoarea nu include acordurile-cadru împărțite cu alți ofertanți. Marcajul apare doar în rapoartele de contracte 2018–2022: pentru contractele publicate din 2023 încoace SEAP nu mai spune sursa finanțării, deci numărul poate fi mai mic decât în realitate. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Dosare în instanță

Căutat la portal.just.ro acum 4 zile

Dosare
2
Cu termen viitor
1
Ca reclamant / creditor
1
Ca pârât / debitor
0
Civil · 1Faliment · 1

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • BC

    BUBLE CRISTINA-CARMEN

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

60 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăRev. 3
  • 1092Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companieRev. 3
  • 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceRev. 3
  • 3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabileRev. 3
  • 3512Producția de energie electrică din resurse regenerabileRev. 3
  • 3811Colectarea deșeurilor nepericuloaseRev. 3
  • 3812Colectarea deșeurilor periculoaseRev. 3
  • 3821Recuperarea materialelor reciclabileRev. 3
Arată toate cele 60 coduri
  • 3823Alte activități de tratare a deșeurilorRev. 3
  • 3831Incinerarea deșeurilor fără producție de energieRev. 3
  • 3832Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuriRev. 3
  • 3833Alte activități de eliminare a deșeurilorRev. 3
  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeprincipalRev. 3
  • 4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilorRev. 3
  • 4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.Rev. 3
  • 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 3
  • 4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluideRev. 3
  • 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
  • 4291Construcții hidrotehniceRev. 3
  • 4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.aRev. 3
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
  • 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
  • 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
  • 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
  • 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
  • 4342Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiriRev. 3
  • 4350Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civilRev. 3
  • 4391Activități de zidărieRev. 3
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 3
  • 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 3
  • 4671Comerț cu ridicata al autovehiculelorRev. 3
  • 4672Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehiculeRev. 3
  • 4673Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motocicleteRev. 3
  • 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
  • 4684Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 3
  • 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
  • 4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelorRev. 3
  • 4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehiculeRev. 3
  • 4783Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motocicleteRev. 3
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5221Activități de servicii anexe pentru transporturi terestreRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 5226Alte activități anexe transporturilorRev. 3
  • 5231Activități de intermediere pentru transportul de marfăRev. 3
  • 5590Alte servicii de cazareRev. 3
  • 6310Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexeRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 7111Activități de arhitecturăRev. 3
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 3
  • 8122Activități specializate de curățenieRev. 3
  • 8123Alte activități de curățenieRev. 3
  • 8130Activități de întreținere peisagisticăRev. 3
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 3
  • 9112Activități ale arhivelorRev. 3
  • 9130Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul culturalRev. 3
  • 9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.Rev. 3

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.