Sari la conținut
ActivăRisc scăzutNeplătitor de TVASRL

MEDEE - VET S.R.L.

CUI 34125262 J2015000244293 Brazii de Jos, Prahova din 2015 · 11 ani și 8 luni

7500 · Activități veterinare

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

256 mii lei

+51,4%

Profit net 2025

34,6 mii lei

marjă 13,5%

Angajați

3

+0,0%

Capitaluri proprii

69,8 mii lei

Evoluție financiară

8 ani cu bilanț depus, 2018–2025

0125 mii250 mii375 mii500 mii20182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri
20189350
201965116
202031440
202162690
2022187509
2023175530
2024168866
2025255605

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
2025255.605255.606218.48434.616315.56689.67935.45569.790
2024168.866168.868159.9977.4353—80.6345.46075.174
2023175.530175.532140.60933.4313—71.8744.13567.739
2022187.509187.62081.217104.5282—106.6952.388104.307
202162.69063.31762.0236671—9.1339.353-220
202031.44031.61847.360-16.0671—2.3903.278-888
201965.11665.11657.9436.5311—17.1201.94115.179
20189.3509.3506138.448——9.5609128.648

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
13,5%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
51,4%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
33,7%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
49,6%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
2,53×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
85,2 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 8 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Nu
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
7500
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 19.02.2015
Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, SAT BRAZII DE JOS COM. BRAZI, STR. ARȚARILOR, NR.42

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…
Dosare
1
Cu termen viitor
0
Ca reclamant / creditor
1
Ca pârât / debitor
0
Contencios administrativ şi fiscal · 1

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 6 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 5 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • IONAȘCU ANDRA-DENISA

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

23 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăRev. 3
  • 1092Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companieRev. 3
  • 4646Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicaleRev. 3
  • 4773Comerț cu amănuntul al produselor farmaceuticeRev. 3
  • 4774Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopediceRev. 3
  • 4776Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acesteaRev. 3
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
Arată toate cele 23 coduri
  • 7500Activități veterinareprincipalRev. 3
  • 1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăRev. 2
  • 1092Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companieRev. 2
  • 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 2
  • 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiRev. 2
  • 4646Comerț cu ridicata al produselor farmaceuticeRev. 2
  • 4647Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminatRev. 2
  • 4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializateRev. 2
  • 4772Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializateRev. 2
  • 4773Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializateRev. 2
  • 4774Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializateRev. 2
  • 4776Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializateRev. 2
  • 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializateRev. 2
  • 4779Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazineRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.