FRIGOFRUCT & PACKING SRL
4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cifra de afaceri 2025
608 mii lei
Profit net 2025
263 mii lei
Angajați
1
Capitaluri proprii
263 mii lei
Evoluție financiară
9 ani cu bilanț depus, 2017–2025
| 2017 | 122605 |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2019 | 1000 |
| 2020 | 39253 |
| 2021 | 69547 |
| 2022 | — |
| 2023 | 1076411 |
| 2024 | 1138977 |
| 2025 | 608165 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 43,2%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- -46,6%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 6,9%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 99,9%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 4,68×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 608 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 7 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 5 octombrie 2017
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Înscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4100
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 31.08.2015
- Domiciliu fiscal
- JUD. BRAȘOV, MUN. BRAȘOV, STR. DEDA, NR.3, BL.35, SC.C, AP.1
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- PS
PALIȘTAN SILVIU-COSMIN
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
32 coduri CAEN în registrul comerțului
- 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeprincipalRev. 3
- 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
- 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
- 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
- 4331Lucrări de ipsoserieRev. 3
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
Arată toate cele 32 coduriAscunde
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
- 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
- 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
- 4752Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsitRev. 3
- 6812Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 3
- 8122Activități specializate de curățenieRev. 3
- 4110Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 2
- 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
- 4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 2
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
- 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
- 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
- 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
- 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4674Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 2
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
- 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Brașov
CAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- EREN CONS SRLCUI 17203875BrașovCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale150 mil. leicifra de afaceri 2025
- ICCO FACILITY MANAGEMENT SRLCUI 30143100BrașovCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale110 mil. leicifra de afaceri 2025
- RAP DEVELOPMENT SRLCUI 22862481BrașovCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale104 mil. leicifra de afaceri 2025
- KASPER DEVELOPMENT KDC S.R.L.CUI 31570460BrașovCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale70,8 mil. leicifra de afaceri 2025
- COSMOPOLIT DEVELOPMENT S.R.L.CUI 26962467BrașovCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale65 mil. leicifra de afaceri 2025
- COMPANIA CINCI STELE SRLCUI 24118462BrașovCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale62,7 mil. leicifra de afaceri 2025