ADYNOL FOREST IMPEX SRL
Cifra de afaceri 2025
4,1 mil. lei
Profit net 2025
473 mii lei
Angajați
8
Capitaluri proprii
2,7 mil. lei
Evoluție financiară
11 ani cu bilanț depus, 2015–2025
| 2015 | 51465 |
|---|---|
| 2016 | 643696 |
| 2017 | 1325648 |
| 2018 | 2216026 |
| 2019 | 2402522 |
| 2020 | 1997433 |
| 2021 | 3944173 |
| 2022 | 4567793 |
| 2023 | 4113606 |
| 2024 | 4114424 |
| 2025 | 4103806 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 11,5%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- -0,3%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 32,8%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 17,2%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 1,35×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 513 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 3 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 11 decembrie 2015
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4941
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 29.10.2015
- Domiciliu fiscal
- JUD. PRAHOVA, SAT TALEA COM. TALEA, TALEA, NR.208
Contracte publice câștigate
3 contracte în SEAP, 2019–2021
- Contracte
- 3
- Valoare (contracte proprii)
- —
- Ultimul contract
- 6 octombrie 2021
- 6 octombrie 20211.195.979 lei
CONSILIUL JUDETUL PRAHOVA, DIRECTIA SERVICII SI ACHIZITII PUBLICE
”Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă, judetul Prahova” pentru anul subsecvent 3 in perioada 01.11.2021-15.03.2022 - SECTOR 7 Sector situat în partea de nord-vest a judeţului Prahova, între limita administrativă cu judeţul Braşov, drumul naţional DN 1, drumul judeţean DJ 102 (parţial) şi partea de vest a văii Slănicului. Cuprinde drumurile judeţene DJ 100 D, DJ 100 E [parţial – între ieşirea din oraşul Băicoi şi intrarea în municipiul Câmpina], DJ 101 S, DJ 101 R, DJ 102 I, DJ 205 G, DJ 207, DJ 214 [parţial – între Telega (DJ 100 E) şi intersecţia cu DC 4 (Pietriceaua)] şi DJ 215. Lungime totală pe care se intervine = 114,397 km; · acord-cadru, 3 ofertanți
- 16 octombrie 20201.139.570 lei
CONSILIUL JUDETUL PRAHOVA, DIRECTIA SERVICII SI ACHIZITII PUBLICE
”Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă, judetul Prahova” pentru anul subsecvent 2 in perioada 01.11.2020-15.03.2021 - SECTOR 7 Sector situat în partea de nord-vest a judeţului Prahova, între limita administrativă cu judeţul Braşov, drumul naţional DN 1, drumul judeţean DJ 102 (parţial) şi partea de vest a văii Slănicului. Cuprinde drumurile judeţene DJ 100 D, DJ 100 E [parţial – între ieşirea din oraşul Băicoi şi intrarea în municipiul Câmpina], DJ 101 S, DJ 101 R, DJ 102 I, DJ 205 G, DJ 207, DJ 214 [parţial – între Telega (DJ 100 E) şi intersecţia cu DC 4 (Pietriceaua)] şi DJ 215. Lungime totală pe care se intervine = 114,397 km; · acord-cadru, 3 ofertanți
- 13 noiembrie 20191.108.477 lei
CONSILIUL JUDETUL PRAHOVA, DIRECTIA SERVICII SI ACHIZITII PUBLICE
”Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă, judetul Prahova” pentru anul subsecvent 1in perioada 01.11.2019-15.03.2020 - SECTOR 7 Sector situat în partea de nord-vest a judeţului Prahova, între limita administrativă cu judeţul Braşov, drumul naţional DN 1, drumul judeţean DJ 102 (parţial) şi partea de vest a văii Slănicului. Cuprinde drumurile judeţene DJ 100 D, DJ 100 E [parţial – între ieşirea din oraşul Băicoi şi intrarea în municipiul Câmpina], DJ 101 S, DJ 101 R, DJ 102 I, DJ 205 G, DJ 207, DJ 214 [parţial – între Telega (DJ 100 E) şi intersecţia cu DC 4 (Pietriceaua)] şi DJ 215. Lungime totală pe care se intervine = 114,397 km; · acord-cadru, 3 ofertanți
Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 3 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
- Dosare
- 2
- Cu termen viitor
- 0
- Ca reclamant / creditor
- 0
- Ca pârât / debitor
- 2
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- AA
ALDEA ADRIAN
administrator
- AR
ALDEA ROXANA MARIANA
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
28 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0210Silvicultură și alte activități forestiereRev. 2
- 0220Exploatarea forestierăRev. 2
- 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
- 4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilorRev. 2
- 4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subteraneRev. 2
- 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 2
- 4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluideRev. 2
- 4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 2
Arată toate cele 28 coduriAscunde
- 4291Construcții hidrotehniceRev. 2
- 4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.aRev. 2
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
- 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
- 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
- 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
- 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4799Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelorRev. 2
- 4931Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călătoriRev. 2
- 4939Alte transporturi terestre de călători n.c.aRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriprincipalRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Prahova
CAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri
- BINAR SPEED EXCLUSIVE SRLCUI 25184383Vălenii de Munte, PrahovaCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri289 mil. leicifra de afaceri 2025
- MAINFREIGHT SRLCUI 2698644Ploiești, PrahovaCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri155 mil. leicifra de afaceri 2025
- TRANSCOM SRLCUI 5681094Ungureni, PrahovaCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri109 mil. leicifra de afaceri 2025
- BINAR SPEED LOGISTIC S.R.L.CUI 44541520Malu Vânăt, PrahovaCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri99,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- CARTRANS PREDA SRLCUI 6000034Ploiești, PrahovaCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri77,3 mil. leicifra de afaceri 2025
- TRUCK SUPPLY EUROPE SRLCUI 29236418Ploiești, PrahovaCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri73,8 mil. leicifra de afaceri 2025