Sari la conținut
ActivăRisc mediuNeplătitor de TVASRL

EDENSPA MANAGEMENT SRL

CUI 35305539 J2015001202322 Cisnădioara, Sibiu din 2015 · 10 ani și 10 luni

8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

364 mii lei

+21,6%

Profit net 2025

20,6 mii lei

marjă 5,7%

Angajați

3

+50,0%

Capitaluri proprii

-22,7 mii lei

Evoluție financiară

11 ani cu bilanț depus, 2015–2025

0125 mii250 mii375 mii500 mii20152016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri
20158920
2016219723
2017219953
2018297011
2019296131
2020198124
2021202110
2022299763
2023299834
2024299444
2025364079

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
2025364.079364.079342.40920.6303—37.95160.677-22.726
2024299.444299.444291.3387.7172—16.89660.251-43.355
2023299.834299.834351.166-51.3323—18.36977.400-51.072
2022299.763299.763236.31860.5072—85.52536.35360.767
2021202.110202.251161.86138.7332—39.17813.45325.725
2020198.124218.592201.71615.5963—10.02023.029-13.009
2019296.131296.131286.3956.7743—11.13039.735-28.605
2018297.011297.137330.349-36.1843—12.10647.485-35.379
2017219.953219.956217.1585991—36.81835.5141.403
2016219.723219.723116.76598.4841—128.36329.14899.268
20158.9208.9208.06858416855.2485.454784

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
5,7%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
21,6%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
159,9%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
—
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,63×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
121 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 8 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Nu
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
8699
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 08.12.2015
Domiciliu fiscal
JUD. SIBIU, LOC. CISNĂDIOARA ORȘ. CISNĂDIE, STR. SIBIULUI, NR.44

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • MT

    MOROIANU TATIANA

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

34 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
  • 4775Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerieRev. 3
  • 4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatRev. 3
  • 4792Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializatRev. 3
  • 5819Alte activități de editareRev. 3
  • 6039Activități de distribuție a altor conținuturiRev. 3
  • 6391Activități ale portalurilor webRev. 3
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 3
Arată toate cele 34 coduri
  • 8240Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 3
  • 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 3
  • 8551Învățământ în domeniul sportiv și recreaționalRev. 3
  • 8559Alte forme de învățământ n.c.a.Rev. 3
  • 8699Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.principalRev. 3
  • 9313Activități ale centrelor de fitnessRev. 3
  • 9319Alte activități sportive n.c.aRev. 3
  • 9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.Rev. 3
  • 9622Activități de tratament și înfrumusețareRev. 3
  • 9623Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de aburRev. 3
  • 9640Activități de intermediere pentru servicii personaleRev. 3
  • 9699Alte servicii personale n.c.a.Rev. 3
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
  • 4775Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializateRev. 2
  • 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2
  • 5819Alte activități de editareRev. 2
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 2
  • 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Rev. 2
  • 8551Învățământ în domeniul sportiv și recreaționalRev. 2
  • 8559Alte forme de învățământ n.c.a.Rev. 2
  • 8690Alte activități referitoare la sănătatea umanăRev. 2
  • 9313Activități ale centrelor de fitnessRev. 2
  • 9319Alte activități sportiveRev. 2
  • 9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.Rev. 2
  • 9604Activități de întreținere corporalăRev. 2
  • 9609Alte activități de servicii n.c.a.Rev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.
EDENSPA MANAGEMENT SRL — CUI 35305539 · Firma Bună