SCHONTAL INNOVATIVE COOPERATIVA AGRICOLĂ
Cifra de afaceri 2025
2,3 mil. lei
Profit net 2025
53,8 mii lei
Angajați
12
Capitaluri proprii
-57,8 mii lei
Evoluție financiară
10 ani cu bilanț depus, 2016–2025
| 2016 | — |
|---|---|
| 2017 | 8000 |
| 2018 | 65240 |
| 2019 | 971752 |
| 2020 | 764094 |
| 2021 | 1055649 |
| 2022 | 1390110 |
| 2023 | 1625877 |
| 2024 | 2165117 |
| 2025 | 2295225 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 2,3%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 6,0%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 98,5%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- —
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,44×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 191 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 6 ore
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 17 februarie 2017
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Înscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 0142
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 21.09.2016
- Domiciliu fiscal
- JUD. SATU MARE, SAT URZICENI COM. URZICENI, STR. CAREI, NR.378, ÎNSCRIS ÎN CF NR. 101917. COMUNA URZICENI. NR.
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Căutat la portal.just.ro acum 7 zile
Niciun dosar găsit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 7 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 6 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- BI
BOLEMANN ISTVAN ZSOLT
administrator
- CAîncă 3 firme
CZIER ATTILA
administrator
- GH
GIRTLER HELMUT
administrator
- HL
HALASZ LASZLO GYORGY
administrator
- HH
HALLER HERBERT
administrator
- LIîncă 1 firmă
LEN IOSIF
administrator
- SL
SZEKELY LEVENTE ISTVAN
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
CZIER ATTILA · încă 3 firme
LEN IOSIF · încă 1 firmă
Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.
Activități autorizate
35 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseRev. 3
- 0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanenteRev. 3
- 0142Creșterea altor bovineprincipalRev. 3
- 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 3
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 3
- 0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelorRev. 3
- 0163Activități după recoltare și pregătirea semințelorRev. 3
- 1011Prelucrarea și conservarea cărniiRev. 3
Arată toate cele 35 coduriAscunde
- 1012Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăreRev. 3
- 1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)Rev. 3
- 1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăRev. 3
- 3512Producția de energie electrică din resurse regenerabileRev. 3
- 4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricateRev. 3
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
- 4623Comerț cu ridicata al animalelor viiRev. 3
- 4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrateRev. 3
- 4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și molușteRev. 3
- 4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carneRev. 3
- 4727Comerț cu amănuntul al altor produse alimentareRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5210DepozităriRev. 3
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
- 0142Creșterea altor bovineprincipalRev. 2
- 0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)Rev. 2
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
- 0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelorRev. 2
- 0163Activități după recoltareRev. 2
- 3511Producția de energie electricăRev. 2
- 4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricateRev. 2
- 4623Comerț cu ridicata al animalelor viiRev. 2
- 4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrateRev. 2
- 4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carneRev. 2
- 4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializateRev. 2
- 5210DepozităriRev. 2
- 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Satu Mare
CAEN 0142 · Creșterea altor bovine
- AGROMEXIM SRLCUI 4184640Satu MareCAEN 0142 · Creșterea altor bovine20 mil. leicifra de afaceri 2025
- BULLS MAN SRLCUI 37811168Ghenci, Satu MareCAEN 0142 · Creșterea altor bovine2,1 mil. leicifra de afaceri 2025
- PREMIUM BEEF OAȘ COOPERATIVĂ AGRICOLĂCUI 45214977Prilog, Satu MareCAEN 0142 · Creșterea altor bovine1,2 mil. leicifra de afaceri 2025
- VERT ENERGY ASSIST SRLCUI 27251799Orașu Nou, Satu MareCAEN 0142 · Creșterea altor bovine666 mii leicifra de afaceri 2025
- SUV ANGUS SM S.R.L.CUI 40309871Baba Novac, Satu MareCAEN 0142 · Creșterea altor bovine415 mii leicifra de afaceri 2025
- CARBOV BABȚA SRLCUI 37760480Babța, Satu MareCAEN 0142 · Creșterea altor bovine258 mii leicifra de afaceri 2025