Sari la conținut
ActivăRisc scăzutPlătitor de TVASRL

SWEETERIA SRL

CUI 36947804 J2017000200231 1 Decembrie, Ilfov din 2017 · 9 ani și 9 luni

1086 · Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2024

1,8 mil. lei

-6,8%

Profit net 2024

163 mii lei

marjă 9,0%

Angajați

5

-28,6%

Capitaluri proprii

-492 mii lei

Evoluție financiară

8 ani cu bilanț depus, 2017–2024

0500 mii1 mil.1,5 mil.2 mil.20172018201920202021202220232024
Cifra de afaceri
2017362229
2018693410
2019614539
20201087624
2021828945
20221186487
20231941501
20241809333

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20241.809.3331.817.3781.645.659163.313528.7351.245.8941.766.447-491.818
20231.941.5011.941.5013.177.348-1.250.452768.7941.116.0091.839.934-655.131
20221.186.4871.186.4981.078.51999.078632.1411.594.2951.031.115595.321
2021828.945828.963778.03045.214436.794981.918472.544546.168
20201.087.6241.096.768995.80194.195442.913927.030468.989500.954
2019614.539829.603723.442100.229450.295693.619357.550406.759
2018693.410999.655909.67883.018353.595352.023299.810106.490
2017362.229498.170471.47623.072161.697317.159356.38023.272

Indicatori calculați pentru 2024

Marja netă
9,0%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-6,8%
2024 față de 2023
Gradul de îndatorare
138,6%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
—
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,71×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
362 mii lei
2024

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 7 zile

Verificăm acum starea la ANAF…
Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 9 iulie 2026
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
1086
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 26.01.2017
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT 1 DECEMBRIE COM. 1 DECEMBRIE, STR. 3, NR.19, BIROUL NR. 2

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…
Dosare
2
Cu termen viitor
0
Ca reclamant / creditor
0
Ca pârât / debitor
2
Civil · 2

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

44 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 1032Fabricarea sucurilor de fructe și legumeRev. 3
  • 1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.Rev. 3
  • 1052Fabricarea înghețateiRev. 3
  • 1061Fabricarea produselor de morăritRev. 3
  • 1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserieRev. 3
  • 1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserieRev. 3
  • 1073Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similarRev. 3
  • 1082Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoaseRev. 3
Arată toate cele 44 coduri
  • 1086Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dieteticeprincipalRev. 3
  • 1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.Rev. 3
  • 4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutunRev. 3
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
  • 4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibileRev. 3
  • 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseRev. 3
  • 4639Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 3
  • 4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 3
  • 4724Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoaseRev. 3
  • 4727Comerț cu amănuntul al altor produse alimentareRev. 3
  • 4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatRev. 3
  • 5611RestauranteRev. 3
  • 5612Activități ale unităților mobile de alimentațieRev. 3
  • 5621Activități de alimentație (catering) pentru evenimenteRev. 3
  • 5622Alte servicii de alimentație n.c.a.Rev. 3
  • 1032Fabricarea sucurilor de fructe și legumeRev. 2
  • 1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.Rev. 2
  • 1052Fabricarea înghețateiRev. 2
  • 1061Fabricarea produselor de morăritRev. 2
  • 1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserieRev. 2
  • 1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserieRev. 2
  • 1082Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoaseRev. 2
  • 1085Fabricarea de mâncăruri preparateRev. 2
  • 1086Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dieteticeprincipalRev. 2
  • 1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.Rev. 2
  • 1107Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliateRev. 2
  • 4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutunRev. 2
  • 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
  • 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
  • 4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibileRev. 2
  • 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseRev. 2
  • 4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimenteRev. 2
  • 4639Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutunRev. 2
  • 4719Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 2
  • 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2
  • 4799Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelorRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.