Sari la conținut
ActivăRisc mediuPlătitor de TVASRL

N & Q MODA SRL

CUI 37804101 J2017009889402 București, Sector 2 din 2017 · 9 ani și 4 luni

4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

1 mil. lei

+83,8%

Profit net 2025

621 mii lei

marjă 59,3%

Angajați

1

+0,0%

Capitaluri proprii

1,1 mil. lei

Evoluție financiară

9 ani cu bilanț depus, 2017–2025

0500 mii1 mil.1,5 mil.2 mil.201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri
2017301651
2018126601
2019183906
202091069
202177739
2022136603
2023374856
2024569707
20251047106

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20251.047.1061.080.372435.392621.35012.679.829696.9022.669.7351.064.478
2024569.707582.742277.917293.6721100829.383429.765443.128
2023374.856379.936236.021140.242140406.964294.920149.455
2022136.603140.22497.29140.4581280173.382164.4499.213
202177.73978.110186.743-110.559112110.819142.076-31.245
202091.06991.458146.938-56.309137129.445142.31579.314
2019183.906184.645168.13614.671161303.845170.164135.623
2018126.601126.682121.0634.353185270.657151.623120.952
2017301.651301.651192.035106.5991110218.035101.546116.599

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
59,3%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
83,8%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
79,1%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
58,4%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,26×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
1 mil. lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat alaltăieri

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 1 ianuarie 2018
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
4642
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 21.06.2017
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 2, STR PERIȘ, NR.26, CAMERA 3

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

26 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 3524Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizareRev. 3
  • 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 3
  • 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiprincipalRev. 3
  • 4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilorRev. 3
  • 4751Comerț cu amănuntul al textilelorRev. 3
  • 4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminteiRev. 3
  • 4772Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din pieleRev. 3
  • 4777Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilorRev. 3
Arată toate cele 26 coduri
  • 4779Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazieRev. 3
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 5590Alte servicii de cazareRev. 3
  • 6310Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexeRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 2
  • 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiprincipalRev. 2
  • 4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilorRev. 2
  • 4751Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializateRev. 2
  • 4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializateRev. 2
  • 4777Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializateRev. 2
  • 4782Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețeRev. 2
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.