LVO ANA-SIERRA S.R.L.
De verificat înainte de a lucra cu această firmă
- Debitor într-un dosar de insolvență: 4389/99/2025 (Tribunalul IASI, Fond).
Cifra de afaceri 2023
7,1 mil. lei
Profit net 2023
2,6 mil. lei
Angajați
7
Capitaluri proprii
2,6 mil. lei
Evoluție financiară
3 ani cu bilanț depus, 2019–2023
| 2019 | 222277 |
|---|---|
| 2021 | 1853005 |
| 2023 | 7056052 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2023
- Marja netă
- 36,6%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 280,8%
- 2023 față de 2021
- Gradul de îndatorare
- 63,4%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 99,0%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 1,07×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 1 mil. lei
- 2023
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 4 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 10 decembrie 2024
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Înscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4690
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 14.06.2018
- Domiciliu fiscal
- JUD. IAȘI, SAT GORUNI COM. TOMEȘTI, STR. DEALUL CUCULUI, NR.29
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Fonduri europene
1 proiect cu finanțare UE, 2022
- Proiecte
- 1
- Nerambursabil
- 2,4 mil. lei
- Valoare totală (MIPE)
- 4,4 mil. lei
Înființarea unei secții de producție a mâncărurilor preparate
2,4 mil. leiPOC 2014–2020· cod SMIS 158908· 2022–2023· valoare totală 4,4 mil. leireziliat
AP 4/4.1.1. bis - ind.aliment.
Potrivit după denumirea exactă, unică în registru.
Proiectele sunt potrivite după CUI sau după denumirea exactă, unică în registrul comerțului. Proiectele din programele 2021–2027 și din PNRR nu sunt incluse încă.
Sursa:MIPE, proiecte contractate 2014–2020 (la 31 august 2025)
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Insolvență: debitor în dosarul 4389/99/2025, Tribunalul IASI — procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată.
- Dosare
- 17
- Cu termen viitor
- 4
- Ca reclamant / creditor
- 6
- Ca pârât / debitor
- 14
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- DDîncă 1 firmă
DOBAN DĂNUȚ CORNEL
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
DOBAN DĂNUȚ CORNEL · încă 1 firmă
Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.
Activități autorizate
42 coduri CAEN în registrul comerțului
- 1085Fabricarea de mâncăruri preparateRev. 3
- 3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabileRev. 3
- 3512Producția de energie electrică din resurse regenerabileRev. 3
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 3
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
- 4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicațiiRev. 3
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatprincipalRev. 3
- 5590Alte servicii de cazareRev. 3
Arată toate cele 42 coduriAscunde
- 5611RestauranteRev. 3
- 5612Activități ale unităților mobile de alimentațieRev. 3
- 5622Alte servicii de alimentație n.c.a.Rev. 3
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
- 7491Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketingRev. 3
- 7499Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.Rev. 3
- 7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoareRev. 3
- 7712Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere greleRev. 3
- 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 3
- 9311Activități ale bazelor sportiveRev. 3
- 9313Activități ale centrelor de fitnessRev. 3
- 9319Alte activități sportive n.c.aRev. 3
- 9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.Rev. 3
- 9621Activități de coafură și frizerieRev. 3
- 9622Activități de tratament și înfrumusețareRev. 3
- 9623Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de aburRev. 3
- 1085Fabricarea de mâncăruri preparateRev. 2
- 3511Producția de energie electricăRev. 2
- 4651Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- uluiRev. 2
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatprincipalRev. 2
- 5610RestauranteRev. 2
- 5629Alte servicii de alimentație n.c.a.Rev. 2
- 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
- 7490Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.Rev. 2
- 7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoareRev. 2
- 7712Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere greleRev. 2
- 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 2
- 9311Activități ale bazelor sportiveRev. 2
- 9312Activități ale cluburilor sportiveRev. 2
- 9313Activități ale centrelor de fitnessRev. 2
- 9319Alte activități sportiveRev. 2
- 9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.Rev. 2
- 9602Coafură și alte activități de înfrumusețareRev. 2
- 9604Activități de întreținere corporalăRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Dosar de insolvență
4389/99/2025 · Tribunalul IASI · procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
acum 3 zile · sursa JUST
Cele mai mari firme din același domeniu în Iași
CAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat
- ROSTOC DEAL SRLCUI 34527766IașiCAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat311 mil. leicifra de afaceri 2025
- DYNAMIC VENTURE S.R.L.CUI 47912011IașiCAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat152 mil. leicifra de afaceri 2025
- COBYUL SRLCUI 15957724IașiCAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat105 mil. leicifra de afaceri 2025
- ENTH S.R.L.CUI 25269633IașiCAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat49,2 mil. leicifra de afaceri 2025
- PERPETUUS DISTRIBUTION S.R.L.CUI 43446911IașiCAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat44 mil. leicifra de afaceri 2025
- TERMOJET INVEST S.R.L.CUI 47513479Tomești, IașiCAEN 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat38,1 mil. leicifra de afaceri 2025