ANDREMAR TĂNASE S.R.L.
Cifra de afaceri 2025
6,4 mil. lei
Pierdere netă 2025
-235 mii lei
Angajați
21
Capitaluri proprii
-112 mii lei
Evoluție financiară
7 ani cu bilanț depus, 2019–2025
| 2019 | 132580 |
|---|---|
| 2020 | 289780 |
| 2021 | 1133114 |
| 2022 | 2202377 |
| 2023 | 2793354 |
| 2024 | 5357243 |
| 2025 | 6403733 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- -3,7%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 19,5%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 92,8%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- —
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,76×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 305 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat alaltăieri
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 1 martie 2021
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Înscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 2223
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 15.01.2019
- Domiciliu fiscal
- JUD. OLT, SAT MALU ROȘU COM. MĂRUNȚEI, STR. COLONEL TĂRTĂȘESCU, NR.29
Contracte publice câștigate
2 contracte în SEAP, 2025–2025
- Contracte
- 2
- Valoare (contracte proprii)
- 1,9 mil. lei
- Ultimul contract
- 23 octombrie 2025
- 23 octombrie 20251.905.291 lei
COMUNA VOINEASA
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- 9 octombrie 20252.209.150 lei
COMUNA PERIETI
Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2) · acord-cadru, 2 ofertanți
Principalii clienți publici
- COMUNA VOINEASA1 · 1,9 mil. lei
- COMUNA PERIETI1 · —
Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 1 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.
Dosare în instanță
Căutat la portal.just.ro alaltăieri
- Dosare
- 2
- Cu termen viitor
- 0
- Ca reclamant / creditor
- 0
- Ca pârât / debitor
- 0
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- TPîncă 1 firmă
TĂNASE PETRE-IONUȚ
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
- OLTENIA RESIDENCE S.R.L.administrator · Dezvoltare (promovare) imobiliară
+ 4 firme prin MORUSI RADU, RĂDUCU IONUȚ IULIAN
- EVP OLTENIA GENERAL CONSTRUCT S.R.L.administrator · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- SIRM GENERAL CONSTRUCT S.R.L.administrator · cifra de afaceri 19 mil. lei
- SIRM PROGRAME IMOBILIARE S.R.L.administrator · cifra de afaceri 217 mii lei
- EUROIZO CONSTRUCT 2008 SRLadministrator · inactivă · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TĂNASE PETRE-IONUȚ · încă 1 firmă
Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.
Activități autorizate
44 coduri CAEN în registrul comerțului
- 2223Fabricarea de uși și ferestre din material plasticprincipalRev. 3
- 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceRev. 3
- 2512Fabricarea de uși și ferestre din metalRev. 3
- 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 3
- 4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilorRev. 3
- 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 3
- 4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluideRev. 3
- 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
Arată toate cele 44 coduriAscunde
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
- 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
- 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
- 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5210DepozităriRev. 3
- 7311Activități ale agențiilor de publicitateRev. 3
- 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceRev. 2
- 2512Fabricarea de uși și ferestre din metalRev. 2
- 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
- 4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilorRev. 2
- 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 2
- 4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluideRev. 2
- 4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 2
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
- 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
- 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
- 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Olt
CAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
- GURAY PROFIL SRLCUI 28314038Slatina, OltCAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic6 mil. leicifra de afaceri 2025
- MSM ALUMINIUM & PVC SYSTEMS SRLCUI 37192118Slatina, OltCAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic4,6 mil. leicifra de afaceri 2025
- TICMAR EMMA CONCEPT S.R.L.CUI 38991865Slatina, OltCAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic4,4 mil. leicifra de afaceri 2025
- ECO TEHNOPLAST S.R.L.CUI 47514962Brebeni, OltCAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic1,2 mil. leicifra de afaceri 2025
- FLAVYLAND TERMOCONSTRUCT SRLCUI 35753370Caracal, OltCAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic1,1 mil. leicifra de afaceri 2025
- ONECIFAMILLY D&M SRLCUI 36183707Bălțați, OltCAEN 2223 · Fabricarea de uși și ferestre din material plastic876 mii leicifra de afaceri 2025