MARSICO ENERGY S.R.L.
Cifra de afaceri 2025
6,3 mil. lei
Profit net 2025
1,2 mil. lei
Angajați
4
Capitaluri proprii
1,2 mil. lei
Evoluție financiară
4 ani cu bilanț depus, 2022–2025
| 2022 | 0 |
|---|---|
| 2023 | 646258 |
| 2024 | 2727055 |
| 2025 | 6330463 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 18,4%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 132,1%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 60,2%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 99,5%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 1,53×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 1,6 mil. lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 9 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 1 iulie 2023
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4321
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 28.01.2019
- Domiciliu fiscal
- JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, , T25-P254
Contracte publice câștigate
1 contracte în SEAP, 2026–2026
- Contracte
- 1
- Valoare (contracte proprii)
- —
- Ultimul contract
- 26 august 2026
- 26 august 20264.401.708 lei
COMUNA BALESTI
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) · acord-cadru, 3 ofertanți
Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 1 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.
Dosare în instanță
Căutat la portal.just.ro acum 13 zile
- Dosare
- 1
- Cu termen viitor
- 1
- Ca reclamant / creditor
- 1
- Ca pârât / debitor
- 0
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 6 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 5 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- CS
CONSTANTIN SILVIU-MARIUS
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
60 coduri CAEN în registrul comerțului
- 2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceRev. 3
- 2512Fabricarea de uși și ferestre din metalRev. 3
- 3512Producția de energie electrică din resurse regenerabileRev. 3
- 3513Transportul energiei electriceRev. 3
- 3514Distribuția energiei electriceRev. 3
- 3515Comercializarea energiei electriceRev. 3
- 3516Depozitarea energiei electriceRev. 3
- 3540Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturaleRev. 3
Arată toate cele 60 coduriAscunde
- 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 3
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
- 4321Lucrări de instalații electriceprincipalRev. 3
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
- 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
- 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
- 4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 3
- 4342Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiriRev. 3
- 4391Activități de zidărieRev. 3
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 3
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
- 4684Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 3
- 4686Comerț cu ridicata al altor produse intermediareRev. 3
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
- 4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 3
- 4752Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsitRev. 3
- 4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noiRev. 3
- 4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelorRev. 3
- 4791Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializatRev. 3
- 5210DepozităriRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 3
- 9311Activități ale bazelor sportiveRev. 3
- 9319Alte activități sportive n.c.aRev. 3
- 3511Producția de energie electricăRev. 2
- 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
- 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
- 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
- 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
- 4321Lucrări de instalații electriceprincipalRev. 2
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
- 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
- 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
- 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
- 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
- 4511Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)Rev. 2
- 4519Comerț cu alte autovehiculeRev. 2
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 2
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4674Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 2
- 4676Comerț cu ridicata al altor produse intermediareRev. 2
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
- 4791Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetRev. 2
- 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Vrancea
CAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice
- SMART EST PROIECT SRLCUI 21457146Focșani, VranceaCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice84,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- PANEL VOLT SOLAR S.R.L.CUI 40367945Adjud, VranceaCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice44 mil. leicifra de afaceri 2025
- ELECTRIC LIGHT SRLCUI 19537863Vârteșcoiu, VranceaCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice41,6 mil. leicifra de afaceri 2025
- A.G.GRUPINSTAL SRLCUI 15767274Focșani, VranceaCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice32,8 mil. leicifra de afaceri 2025
- IDNA POWER S.R.L.CUI 39361744Gologanu, VranceaCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice14,3 mil. leicifra de afaceri 2025
- INOVATIV ELECTRICAL COMPANY SRLCUI 35101598Adjudu Vechi, VranceaCAEN 4321 · Lucrări de instalații electrice13 mil. leicifra de afaceri 2025