Sari la conținut
ActivăRisc scăzutNeplătitor de TVASRL

GET YOU HIRED S.R.L.

CUI 40540573 J2019000258179 Galați din 2019 · 7 ani și 9 luni

7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

101 mii lei

-44,8%

Profit net 2025

11,7 mii lei

marjă 11,6%

Angajați

1

+0,0%

Capitaluri proprii

707 lei

Evoluție financiară

6 ani cu bilanț depus, 2019–2025

050 mii100 mii150 mii200 mii201920202022202320242025
Cifra de afaceri
201926998
202063128
2022106500
2023164500
2024181926
2025100500

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
2025100.5002.233.4182.218.51211.6801143.05120.636.3044.138.499707
2024181.926441.777378.39249.476112.4514.486.704285.639105.191
2023164.5002.186.1092.146.40938.2856121.8802.957.5841.022.76077.310
2022106.5001.767.0621.757.8568.4286131.6364.906.581993.75043.464
202063.128154.173152.3451.197239.9681.394.441104.50813.630
201926.998134.289122.11511.904255.27136.9709.30812.104

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
11,6%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-44,8%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
19,9%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
1.652,1%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
4,99×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
101 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 8 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Nu
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
7810
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 31.01.2019
Domiciliu fiscal
JUD. GALAȚI, MUN. GALAȚI, STR. SMÎRDAN, NR.29, PARTER

Contracte publice câștigate

Atribuiri din SEAP (achizitii publice)

Niciun contract public

Firma nu apare ca ofertant câștigător în contractele SEAP publicate din 2018 încoace.

Fonduri europene

3 proiecte cu finanțare UE, 2020–2021

Proiecte
3 (3 ca partener)
  • EXCEL - Masuri active pentru ocuparea tinerilor NEETs

    4,5 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 150814· 2021–2023· valoare totală 4,6 mil. leifinalizatpartener

    AP 1

  • A doua sansa pentru tine

    18 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 150884· 2021–2023· valoare totală 18,7 mil. leifinalizatpartener

    AP 1

  • Masuri integrate pentru tranzitia studentilor pe piata muncii

    4,5 mil. lei

    POCU 2014–2020· cod SMIS 132639· 2020–2023· valoare totală 4,7 mil. leifinalizatpartener

    AP 6

Sumele nu includ proiectele în care firma e doar partener (valoarea e a întregului proiect). Proiectele sunt potrivite după CUI sau după denumirea exactă, unică în registrul comerțului. Proiectele din programele 2021–2027 și din PNRR nu sunt incluse încă.

Sursa:MIPE, proiecte contractate 2014–2020 (la 31 august 2025)

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

30 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 1812Alte activități de tipărire n.c.a.Rev. 3
  • 4740Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicațiiRev. 3
  • 5819Alte activități de editareRev. 3
  • 6391Activități ale portalurilor webRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 6831Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliareRev. 3
  • 7020Activități de consultanță în afaceri și managementRev. 3
  • 7320Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceRev. 3
Arată toate cele 30 coduri
  • 7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoareRev. 3
  • 7810Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncăprincipalRev. 3
  • 8210Activități de secretariat și servicii suportRev. 3
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 3
  • 8559Alte forme de învățământ n.c.a.Rev. 3
  • 1812Alte activități de tipărire n.c.a.Rev. 2
  • 4741Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializateRev. 2
  • 5819Alte activități de editareRev. 2
  • 6312Activități ale portalurilor webRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
  • 6831Agenții imobiliareRev. 2
  • 7021Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicăriiRev. 2
  • 7022Activități de consultanță pentru afaceri și managementRev. 2
  • 7311Activități ale agențiilor de publicitateRev. 2
  • 7312Servicii de reprezentare mediaRev. 2
  • 7320Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceRev. 2
  • 7430Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)Rev. 2
  • 7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoareRev. 2
  • 7810Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncăprincipalRev. 2
  • 8211Activități combinate de secretariatRev. 2
  • 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselorRev. 2
  • 8559Alte forme de învățământ n.c.a.Rev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.