Sari la conținut
ActivăRisc scăzutPlătitor de TVARO e-FacturaSRL

MART ACM MANAGEMENT S.R.L.

CUI 41781995 J2020001122239 Voluntari, Ilfov din 2020 · 6 ani și 8 luni

4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

E firma ta? Revendic-o

Cifra de afaceri 2025

8,4 mil. lei

-20,3%

Profit net 2025

2,1 mil. lei

marjă 24,7%

Angajați

9

+80,0%

Capitaluri proprii

2,4 mil. lei

Evoluție financiară

7 ani cu bilanț depus, 2019–2025

05 mil.10 mil.15 mil.20 mil.2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri
2019588225
20202529248
20211639482
20228018197
20236820191
202410536081
20258394326

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20258.394.3268.813.9916.348.7772.070.4989656.1023.508.2861.751.6742.412.714
202410.536.08110.781.62210.749.09727.5815530.2454.283.0803.251.2001.562.125
20236.820.1916.820.2156.694.355108.74343.338.5733.199.215514.0103.023.778
20228.018.1978.411.2447.902.684451.0526137.6155.521.9363.873.8321.785.719
20211.639.4823.071.7382.371.295679.5688739.2722.878.4352.283.0401.334.667
20202.529.2482.529.2492.222.700288.7275867.315803.6731.247.268423.720
2019588.225588.225447.559134.7931—388.929253.936134.993

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
24,7%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-20,3%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
42,1%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
85,8%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
2×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
933 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 3 zile

Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 1 decembrie 2019
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Înscrisă
CAEN declarat la ANAF
4100
Stare la ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 05.03.2020
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORȘ. VOLUNTARI, STR. EMIL RACOVIȚĂ, NR.35-39, LOT AJ 24

Contracte publice câștigate

4 contracte în SEAP, 2022–2022

Contracte
4
Valoare (contracte proprii)
2 mil. lei
Ultimul contract
30 septembrie 2022
  • 30 septembrie 2022862.151 lei

    Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino

    —

  • 30 septembrie 2022328.722 lei

    Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino

    —

  • 4 august 2022645.733 lei

    Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino

    Contract

  • 23 mai 2022122.897 lei

    SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS

    Contract

Principalii clienți publici

  • Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino2 · 1,2 mil. lei
  • Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino1 · 646 mii lei
  • SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS1 · 123 mii lei

Ultimele 5 contracte. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Dosare în instanță

Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro

Căutăm acum…

Căutarea dosarelor a pornit

Interogăm portal.just.ro pentru această firmă; rezultatul apare aici în câteva minute.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • IA

    IONESCU ALEXANDRA-GEORGIANA

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Nicio legătură găsită

Reprezentanții acestei firme nu mai apar, cu o potrivire sigură, la alte firme din registru.

Activități autorizate

52 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeprincipalRev. 3
  • 4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilorRev. 3
  • 4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.Rev. 3
  • 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 3
  • 4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluideRev. 3
  • 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
  • 4291Construcții hidrotehniceRev. 3
  • 4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.aRev. 3
Arată toate cele 52 coduri
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 3
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 3
  • 4323Lucrări de izolațiiRev. 3
  • 4324Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 3
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 3
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 3
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 3
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 3
  • 4335Alte lucrări de finisareRev. 3
  • 6811Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiRev. 3
  • 6812Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 3
  • 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 3
  • 7111Activități de arhitecturăRev. 3
  • 7112Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acesteaRev. 3
  • 8130Activități de întreținere peisagisticăRev. 3
  • 4110Dezvoltare (promovare) imobiliarăRev. 2
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluideRev. 2
  • 4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 2
  • 4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.aRev. 2
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 2
  • 4321Lucrări de instalații electriceRev. 2
  • 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționatRev. 2
  • 4329Alte lucrări de instalații pentru construcțiiRev. 2
  • 4331Lucrări de ipsoserieRev. 2
  • 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherieRev. 2
  • 4333Lucrări de pardosire și placare a perețilorRev. 2
  • 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuriRev. 2
  • 4339Alte lucrări de finisareRev. 2
  • 4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcțiiRev. 2
  • 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Rev. 2
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
  • 4942Servicii de mutareRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2
  • 6820Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateRev. 2
  • 6832Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contractRev. 2
  • 7732Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcțiiRev. 2
  • 8130Activități de întreținere peisagisticăRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.