MIHOT AGREGATE S.R.L.
Cifra de afaceri 2025
2,6 mil. lei
Profit net 2025
228 mii lei
Angajați
2
Capitaluri proprii
608 mii lei
Evoluție financiară
6 ani cu bilanț depus, 2020–2025
| 2020 | 910228 |
|---|---|
| 2021 | 1082620 |
| 2022 | 578570 |
| 2023 | 633223 |
| 2024 | 224411 |
| 2025 | 2574444 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 8,8%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 1.047,2%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 56,7%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 37,4%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 1,73×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 1,3 mil. lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat alaltăieri
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 27 februarie 2020
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4941
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 04.02.2020
- Domiciliu fiscal
- JUD. IAȘI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. LACULUI, NR.19
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- MC
MUNTEANU CONSTANTIN-SEBASTIAN
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
40 coduri CAEN în registrul comerțului
- 3700Colectarea și epurarea apelor uzateRev. 3
- 4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricateRev. 3
- 4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrieRev. 3
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 3
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
- 4661Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilorRev. 3
Arată toate cele 40 coduriAscunde
- 4663Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcțiiRev. 3
- 4671Comerț cu ridicata al autovehiculelorRev. 3
- 4672Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehiculeRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareRev. 3
- 4684Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 3
- 4687Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilorRev. 3
- 4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelorRev. 3
- 4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehiculeRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriprincipalRev. 3
- 4942Servicii de mutareRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 9531Repararea și întreținerea autovehiculelorRev. 3
- 9540Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelorRev. 3
- 3700Colectarea și epurarea apelor uzateRev. 2
- 4511Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)Rev. 2
- 4519Comerț cu alte autovehiculeRev. 2
- 4520Întreținerea și repararea autovehiculelorRev. 2
- 4531Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehiculeRev. 2
- 4532Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehiculeRev. 2
- 4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricateRev. 2
- 4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrieRev. 2
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 2
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 2
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
- 4661Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilorRev. 2
- 4663Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcțiiRev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4674Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzireRev. 2
- 4677Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilorRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriprincipalRev. 2
- 4942Servicii de mutareRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Iași
CAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri
- HTR SPEDITION SRLCUI 32775730IașiCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri200 mil. leicifra de afaceri 2025
- CARBIVTIR COMPANY SRLCUI 33215960IașiCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri113 mil. leicifra de afaceri 2025
- TRANSGOR LOGISTIK SRLCUI 6803220Tomești, IașiCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri92,9 mil. leicifra de afaceri 2025
- BEFYRST S.R.L.CUI 24548443Holboca, IașiCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri77,4 mil. leicifra de afaceri 2025
- NVA TIRCOMPANY SRLCUI 36048514IașiCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri76,7 mil. leicifra de afaceri 2025
- DAN & D-TRANSPLUS SRLCUI 32195784Hlincea, IașiCAEN 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri64,7 mil. leicifra de afaceri 2025