BOTIDAS FOREST S.R.L.
Cifra de afaceri 2025
91,2 mii lei
Profit net 2025
366 mii lei
Angajați
2
Capitaluri proprii
86,5 mii lei
Evoluție financiară
5 ani cu bilanț depus, 2020–2025
| 2020 | 12008 |
|---|---|
| 2022 | 253212 |
| 2023 | 469252 |
| 2024 | 6325 |
| 2025 | 91152 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 401,4%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- 1.341,1%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 89,8%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 423,0%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 0,53×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 45,6 mii lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 7 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 1 iulie 2025
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 4683
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 17.06.2020
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, SAT COJOCNA COM. COJOCNA, STR. MORII, NR.38
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
Căutarea dosarelor a pornit
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- GȘ
GABOS ȘTEFAN
administrator
- GJ
GABOȘ JENÖ BOTOND
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
Nicio legătură găsită
Activități autorizate
26 coduri CAEN în registrul comerțului
- 0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoaseRev. 3
- 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelorRev. 3
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 3
- 1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăRev. 3
- 1611Tăierea și rindeluirea lemnuluiRev. 3
- 1612Prelucrarea și finisarea lemnuluiRev. 3
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 3
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 3
Arată toate cele 26 coduriAscunde
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 3
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 3
- 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 3
- 4683Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitareprincipalRev. 3
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
- 5224ManipulăriRev. 3
- 0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoaseRev. 2
- 0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilorRev. 2
- 0161Activități auxiliare pentru producția vegetalăRev. 2
- 1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăRev. 2
- 1610Tăierea și rindeluirea lemnuluiRev. 2
- 4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcțiiRev. 2
- 4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Rev. 2
- 4619Intermedieri în comerțul cu produse diverseRev. 2
- 4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucratRev. 2
- 4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelorRev. 2
- 4673Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitareRev. 2
- 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în Cluj
CAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- WOODEN TECHNIC PRODIMPEX SRLCUI 6064151Apahida, ClujCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare154 mil. leicifra de afaceri 2025
- CHIS & CHIS SRLCUI 14221850Cluj-NapocaCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare82,1 mil. leicifra de afaceri 2025
- LEMNCONFEX SRLCUI 2868676Cluj-NapocaCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare79,5 mil. leicifra de afaceri 2025
- CLAR IMPORT EXPORT SRLCUI 2873052Cluj-NapocaCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare66,6 mil. leicifra de afaceri 2025
- CEMAT FLOOR SRLCUI 27280891Apahida, ClujCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare66,5 mil. leicifra de afaceri 2025
- AGROLIV SRLCUI 6761027Turda, ClujCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare62,5 mil. leicifra de afaceri 2025