CROMA TRADING SRL
Cifra de afaceri 2025
4,5 mil. lei
Profit net 2025
174 mii lei
Angajați
3
Capitaluri proprii
1,1 mil. lei
Evoluție financiară
18 ani cu bilanț depus, 2008–2025
| 2008 | 6318159 |
|---|---|
| 2009 | 5176998 |
| 2010 | 5950829 |
| 2011 | 4428547 |
| 2012 | 4240596 |
| 2013 | 2962489 |
| 2014 | 1950703 |
| 2015 | 1786152 |
| 2016 | 2108742 |
| 2017 | 1957343 |
| 2018 | 2260149 |
| 2019 | 3185911 |
| 2020 | 2699064 |
| 2021 | 4539915 |
| 2022 | 6693858 |
| 2023 | 3517695 |
| 2024 | 8683701 |
| 2025 | 4496330 |
Bilanțuri pe ani
Valori în lei, așa cum au fost raportate
Indicatori calculați pentru 2025
- Marja netă
- 3,9%
- rezultat net / cifra de afaceri
- Creșterea cifrei de afaceri
- -48,2%
- 2025 față de 2024
- Gradul de îndatorare
- 72,1%
- datorii / total active
- Rentabilitatea capitalului
- 15,2%
- rezultat net / capitaluri proprii
- Lichiditate
- 1,11×
- active circulante / datorii
- Cifra de afaceri pe angajat
- 1,5 mil. lei
- 2025
Stare fiscală ANAF
Verificat acum 3 zile
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Da, din 11 octombrie 1993
- Inactiv fiscal
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Registrul RO e-Factura
- Neînscrisă
- CAEN declarat la ANAF
- 7311
- Stare la ANAF
- INREGISTRAT din data 26.05.1993
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 1, STR. NAUM RAMNICEANU, NR.25, ET.1, AP.2
Contracte publice câștigate
Atribuiri din SEAP (achizitii publice)
Niciun contract public
Dosare în instanță
Dosarele în care firma e parte, din portal.just.ro
- Dosare
- 3
- Cu termen viitor
- 0
- Ca reclamant / creditor
- 3
- Ca pârât / debitor
- 1
Se încarcă dosarele…
Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.
Sancțiuni internaționale
Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)
Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 5 noiembrie 2026).
Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 4 noiembrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă
- SCîncă 1 firmă
STANCU CRISTIAN
administrator
Firme legate prin reprezentanți comuni
Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei
STANCU CRISTIAN · încă 1 firmă
Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.
Activități autorizate
24 coduri CAEN în registrul comerțului
- 4634Comerț cu ridicata al băuturilorRev. 3
- 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseRev. 3
- 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 3
- 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiRev. 3
- 4644Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținereRev. 3
- 4646Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicaleRev. 3
- 4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilorRev. 3
- 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 3
Arată toate cele 24 coduriAscunde
- 4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicațiiRev. 3
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 3
- 4774Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopediceRev. 3
- 7311Activități ale agențiilor de publicitateprincipalRev. 3
- 4634Comerț cu ridicata al băuturilorRev. 2
- 4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoaseRev. 2
- 4641Comerț cu ridicata al produselor textileRev. 2
- 4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțăminteiRev. 2
- 4644Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținereRev. 2
- 4646Comerț cu ridicata al produselor farmaceuticeRev. 2
- 4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilorRev. 2
- 4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodărescRev. 2
- 4666Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birouRev. 2
- 4690Comerț cu ridicata nespecializatRev. 2
- 4774Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializateRev. 2
- 7311Activități ale agențiilor de publicitateprincipalRev. 2
Istoric de schimbări
Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor
Nicio schimbare detectată încă
Cele mai mari firme din același domeniu în București
CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate
- B.V. McCann-Erickson SRLCUI 8084031București, Sector 1CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate389 mil. leicifra de afaceri 2025
- INITIATIVE MEDIA SACUI 6645740București, Sector 1CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate209 mil. leicifra de afaceri 2025
- ESSENCEMEDIACOM ROMANIA S.R.L.CUI 16945442București, Sector 1CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate206 mil. leicifra de afaceri 2025
- DENTSU BUCURESTI S.R.L.CUI 13980470București, Sector 1CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate196 mil. leicifra de afaceri 2025
- WPP MEDIA ROMANIA S.R.L.CUI 28170064București, Sector 1CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate166 mil. leicifra de afaceri 2025
- Servier Pharma SRLCUI 16780450București, Sector 1CAEN 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate162 mil. leicifra de afaceri 2025