Sari la conținut

Cifra de afaceri 2025

6,9 mil. lei

-12,7%

Profit net 2025

657 mii lei

marjă 9,5%

Angajați

18

+0,0%

Capitaluri proprii

1,6 mil. lei

Evoluție financiară

18 ani cu bilanț depus, 2008–2025

02,5 mil.5 mil.7,5 mil.10 mil.200920112013201520172019202120232025
Cifra de afaceri
2008181799
2009159494
2010193491
2011176627
2012172984
2013175743
2014231571
2015234662
2016202844
2017214082
2018258637
2019388248
20202784636
20215869772
20228253793
20236812920
20247917226
20256911814

Bilanțuri pe ani

Valori în lei, așa cum au fost raportate

AnCifra de afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleRezultat netAngajațiActive imobilizateActive circulanteDatoriiCapitaluri proprii
20256.911.8147.032.0656.287.353657.074183.015.0321.308.7272.761.0091.562.750
20247.917.2267.955.8755.853.9131.872.391183.624.0321.990.0224.256.5021.357.552
20236.812.9206.279.7206.840.509-560.789171.737.1821.381.6253.089.08029.727
20228.253.7937.780.7627.595.36799.339171.632.1802.343.8002.662.7041.313.276
20215.869.7726.916.9936.251.231618.636121.191.7792.129.9381.510.9371.810.780
20202.784.6362.785.6011.354.2591.405.2032189.0792.671.8041.468.7381.392.145
2019388.248389.404391.333-5.812233.95563.720110.733-13.058
2018258.637260.929264.743-6.404133.95536.66477.865-7.246
2017214.082215.017219.696-6.820133.95533.12867.925-842
2016202.844203.402202.112-2.767133.95525.87253.8495.978
2015234.662235.571232.3540134.50040.68666.4418.745
2014231.571231.934226.010-1.023136.78646.53270.74312.575
2013175.743180.139180.939-5.813139.13534.54960.08613.598
2012172.984173.348183.965-10.617141.77935.37057.73819.411
2011176.627177.111183.524-6.848151.10521.55042.62730.028
2010193.491193.865191.844-1.204—43.40731.28937.82036.876
2009159.494162.073158.734472—42.09525.74629.76138.080
2008181.799186.397179.4685.572—46.07427.98136.44737.608

Indicatori calculați pentru 2025

Marja netă
9,5%
rezultat net / cifra de afaceri
Creșterea cifrei de afaceri
-12,7%
2025 față de 2024
Gradul de îndatorare
63,9%
datorii / total active
Rentabilitatea capitalului
42,0%
rezultat net / capitaluri proprii
Lichiditate
0,47×
active circulante / datorii
Cifra de afaceri pe angajat
384 mii lei
2025

Stare fiscală ANAF

Verificat acum 3 zile

Verificăm acum starea la ANAF…
Înregistrare în scopuri de TVA
Da, din 1 octombrie 2007
Inactiv fiscal
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Registrul RO e-Factura
Neînscrisă
CAEN declarat la ANAF
4711
Stare la ANAF
INREGISTRAT din data 12.04.1995
Domiciliu fiscal
JUD. MEHEDINȚI, SAT DEVESEL COM. DEVESEL, SAT CHILIA

Contracte publice câștigate

1 contracte în SEAP, 2022–2022

Contracte
1
Valoare (contracte proprii)
—
Ultimul contract
14 iunie 2022
  • 14 iunie 2022578.295 lei

    COMUNA RAMNA (CONSILIUL LOCAL RAMNA JUD. CARAS-SEVERIN)

    EXECUTIA DE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII - REPARATII SI AMENAJARE DRUM VICINAL GRIND – BARBOSU, KM 1+100-2+400, IN COMUNA RAMNA, JUDETUL CARAS-SEVERIN · acord-cadru, 2 ofertanți

Ultimele 5 contracte. Valoarea nu include 1 acorduri-cadru împărțite cu alți ofertanți: SEAP afișează la fiecare valoarea întregului acord. Sursa: SEAP, prin AADR pe data.gov.ro.

Dosare în instanță

Căutat la portal.just.ro acum 10 zile

Dosare
11
Cu termen viitor
5
Ca reclamant / creditor
6
Ca pârât / debitor
2
Civil · 7Faliment · 2Litigii cu profesioniştii · 2

Se încarcă dosarele…

Doar dosarele în care firma e parte, potrivite după denumire. Fără nume de persoane fizice. Sursa: portal.just.ro.

Sancțiuni internaționale

Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE și listele OFAC (SUA)

Nu apare în listele de sancțiuni UE și OFAC (verificat la 4 noiembrie 2026).

Verificăm zilnic: Lista consolidată a sancțiunilor financiare UE (ediția din 23 octombrie 2026) · OFAC Consolidated (non-SDN), SUA (ediția din 19 octombrie 2026) · OFAC SDN (Specially Designated Nationals), SUA (ediția din 28 octombrie 2026). Potrivim după CUI, numărul de registru și denumirea exactă; numele doar asemănătoare nu se afișează.

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la registrul comerțului pentru această firmă

  • VL

    VILCU LAURENTIU COSMIN IONUT

    administrator

    încă 1 firmă
  • VI

    VÎLCU ION

    administrator

Firme legate prin reprezentanți comuni

Două niveluri: firmele administratorilor acestei firme și ale celor care conduc împreună cu ei

Legăturile sunt deduse din registrul ONRC după numele reprezentanților și data nașterii sau județ. Nu intră persoanele juridice (lichidatori, practicieni în insolvență) și nici persoanele care s-au opus.

Activități autorizate

36 coduri CAEN în registrul comerțului

  • 0510Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)Rev. 3
  • 0520Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)Rev. 3
  • 0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardezieiRev. 3
  • 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 3
  • 1107Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliateRev. 3
  • 4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 3
  • 4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilorRev. 3
  • 4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.Rev. 3
Arată toate cele 36 coduri
  • 4213Construcția de poduri și tuneluriRev. 3
  • 4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicațiiRev. 3
  • 4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.aRev. 3
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 3
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 3
  • 4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcțiiRev. 3
  • 4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunprincipalRev. 3
  • 4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareRev. 3
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 3
  • 5210DepozităriRev. 3
  • 5221Activități de servicii anexe pentru transporturi terestreRev. 3
  • 5224ManipulăriRev. 3
  • 5520Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă duratăRev. 3
  • 5590Alte servicii de cazareRev. 3
  • 7712Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere greleRev. 3
  • 8123Alte activități de curățenieRev. 3
  • 9531Repararea și întreținerea autovehiculelorRev. 3
  • 0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardezieiRev. 2
  • 0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinuluiRev. 2
  • 4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențialeRev. 2
  • 4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilorRev. 2
  • 4311Lucrări de demolare a construcțiilorRev. 2
  • 4312Lucrări de pregătire a terenuluiRev. 2
  • 4941Transporturi rutiere de mărfuriRev. 2
  • 5210DepozităriRev. 2
  • 5221Activități de servicii anexe pentru transporturi terestreRev. 2
  • 5224ManipulăriRev. 2
  • 8129Alte activități de curățenieRev. 2

Istoric de schimbări

Ce s-a schimbat între două verificări ale surselor

Nicio schimbare detectată încă

Urmărim firma din ediția ONRC 19 octombrie 2026. Orice modificare de stare, TVA, sediu sau reprezentanți va apărea aici.